Gratis

Secretara centru limbi straine

BIG BEN CLIL S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte:
- experienta in activitatea de secretariat si receptie
- absolvent de studii superioare
- cunoasterea foarte buna a pachetului MS Office, navigare internet
- abilitati foarte bune de comunicare si relationare
- capacitate si dorinta de invatare si perfectionare
- capacitate de multitasking, abilitati organizatorice
- capacitatea de a lucra independent si sub presiune
- limba engleza minimum nivel intermediar
Avantaj: experienta in domeniul educational

Descrierea jobului

Responsabilitati si sarcini:
- program L-J 12:30-20:30; V 9:00-17:00
- relatia directa cu clientii
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice
- preluarea, inregistrarea, indosarierea si arhivarea corespondentei
- organizarea de evenimente educationale
- actualizarea bazei de date si a site-ului web, crearea de afise etc.
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- contabilitate primara

Beneficii oferite:
Pachet salarial atractiv corelat cu performanta
Contract de munca
Asigurare medicala privata
Zile suplimentare de concediu
Cafea/ceai snacks la birou
Lucru intr-o echipa multiculturala, tanara si entuziasta
Posibilitate de dezvoltare si de a avansa pe plan profesional

Big Ben School - centru de limbi straine infiintat in anul 2009.

Suntem o echipa profesionista, entuziasta si dedicata, formata atat din romani cat si din nativi britanici si americani.

Publicat 7 Apr. 2024 Reactualizat 7 Apr. 2024 Expiră 7 Mai 2024