Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

SECRETAR/JURIST/GREFIER BIROU EXECUTOR JUDECATORESC PLOIESTI

BIROU EXECUTOR JUDECATORESC LICĂ N. IONEL
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • ​ABSOLVENT FACULTATE DE DREPT SAU STUDENT/STUDENTA;
  • PERSOANA CU UN STIL DE LUCRU ORGANIZAT,
  • ATENTIE DISTRIBUTIVA,
  • PERSOANA ECHILIBRATA, CU CAPACITATE DE INVATARE RAPIDA, COMUNICATIVA.
  • EXPERIENTA OPERARII CU APLICATIILE ZENIC SI/SAU EXEC SOFT CONSTITUIE UN AVANTAJ..

Descrierea jobului

  • REDACTAREA ACTELOR SPECIFICE EXECUTARII SILITE;
  • CORESPONDENTA; ARHIVA;
  • COMUNICAREA ACTELOR DE PROCEDURA;
  • COMUNICARE PRIN E-MAIL, FAX SI TELEFON;
  • CUNOSTINTE P.C, PACHETUL OFFICE:
  • LA NEVOIE VIRAMENTE BANCARE, INTOCMIRE O.P.;

SALARIZARE DIFERITA IN FUNCTIE DE EXPERIENTA SI EXPERTIZA, INCEPAND DE LA 2200 LEI + TICHETE DE MASA, PANA LA 3500 LEI

Descrierea companiei

Birou Executor Judecatoresc
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.