Gratis

Scoala crupier poker (cu angajare)

Bet2winmax S.R.L.
40 poziții

Descrierea jobului

Anunț important pentru cei ce vor să inceapă o carieră de dealer de poker: Încă de când am deschis clubul, ne-am propus să oferim clienților noștri o experiență inedită și servicii de lux. Ne-am axat foarte mult pe conduită și calitatea jocului, în special din partea dealerilor. Dacă iți dorești să începi o carieră în domeniul pokerului, noi te invităm în echipa noastră! Începând cu data de 13 mai, deschidem următoarea școală de dealeri, la Gentlemen's Poker Club. Experiența nu este necesară, tot ce ai nevoie este o atitudine pozitivă, dorința de a învăța ceva nou, disponibilitatea de a lucra în ture și aptitudini matematice. Va fi nevoie să faci calcule simple, dar rapide.
Ce vă oferim noi:
-Salarii peste medie, cu șanse reale de mărire și dezvoltare profesională; -Colectiv tânăr; -La noi nu te vei plictisi niciodată, este un mediu dinamic și plăcut, vei socializa constant cu jucători de naționalități diferite; -Spațiu de relaxare; -Program flexibil.
Te așteptăm la școala noastră de dealeri! Împreună avem posibilitatea să punem bazele unei cariere de succes și vei începe in cel mai mare și profesionist club de poker din România.

Suntem o echipă energică și frumoasă care organizează de 12 ani festivaluri majore de poker in țară,iar din 2023 ne exercităm activitatea în noul club de poker deschis în București : Gentlemen'S Poker Club.
Te așteptăm să ne cunoști !
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024