Gratis

Sales Supervisor TT&DI zona S-E

POLICOLOR

Candidatul Ideal

Aptitudini necesare:
Abilitati avansate de vanzari si negociere;
Abilitatea de a dezvolta relații cu clienții;
Abilitati de comunicare si prezentare, creativitate, orientare catre rezultate;
Capacitate de planificare, organizare

Experienta in vanzari – minim 5 ani
Experienta pe o pozitie similara – minim 3 ani
Disponibilitate deplasari
Permis de conducere, categoria B

Descrierea jobului

Descriere scurta: Coordonarea intregii activitati de vanzari din zonele alocate Vrancea, Buzau, Braila, Galati, pentru a atinge obiectivele de volum si profit, in conformitate cu planurile si prioritatile strategice.

Responsabilitati:
Realizeaza cifra de afaceri propusa pe zona sa, implementeaza strategia de vanzari, monitorizeaza clientii importanti din zona arondata, concepe strategii locale de activare a clientilor;
Viziteaza clientii, atat singur cat si cu agentii distribuitorului;
Monitorizeaza actiunile competitiei;
Efectueaza deplasari in zona arondata (peste 70% din timp);
Viziteaza si monitorizeaza magazinele de tip DIY din zona sa;
Coordoneaza si urmareste performanta echipei de agenti ( ai distribuitorului) din zona sa;
Coordoneaza si dezvolta echipa de agenti ai distribuitorilor pe care o supervizeaza;

Ce oferim:
Pachet salarial competitiv;
Masina de companie și telefon;
Servicii medicale private;
Asigurare de viata;
Oportunitati reale de dezvoltare profesionala;
Bookster.

Policolor – Orgachim este lider regional în domeniul tehnologiei vopselelor şi lacurilor, în zona Sud-Est Europeană, este producător şi furnizor de soluţii complete atât pentru piaţa bunurilor de larg consum, cât şi pentru piaţa industrială şi auto. Din 1965 aducem culoare în casele oamenilor şi în mediul înconjurător, ne utilizăm creativitatea, dezvoltăm tehnologiile, producţia şi serviciile în concordanţă cu cerinţele clienţilor şi partenerilor noştri. Succesul lor este şi succesul nostru!

Reputația noastră se bazează pe potențialul uman și pe talentele pe care le atragem în cadrul organizației. Recrutarea, gestionarea și retenția celor mai buni oameni sunt întotdeauna o prioritate. Veți lucra cu oameni extraordinari și vi se vor oferi experiențele și pregătirea de care aveți nevoie pentru a va atinge potențialul maxim și scopurile profesionale și personale.

* Protecția datelor cu caracter personal Policolor SA procesează numai datele personale necesare procesului de recrutare pentru o perioadă de 24 luni. După perioada anterior menționată, toate informațiile funizate vor fi șterse. Datele dvs. cu caracter personal nu vor fi transferate sau utilizate în alt mod decât cele declarate în prezenta declarație. Aveți dreptul de a fi informați, de a accesa, de a rectifica, de a șterge, de a restrânge procesarea, de a obiecta și de vă plânge autorității de supraveghere. Pentru detalii, exercitarea drepturilor sau clarificări legate de datele dvs. cu caracter personal, vă rugăm să ne scrieți la adresa GDPR@policolor.ro

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024