Gratis

SALES SUPERVISOR (DISTRIBUTIE FMCG)

STALEXLOGISTIC FMCG SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
- Experiență în vânzări de minim 3 ani (distributie FMCG), in judetul Arges;
- Experiență în coordonarea unei echipe de vânzări - minim 2 ani;
- Abilități de lider, spirit de echipă și orientare spre rezultate;
- Abilități avansate de planificare și organizare;
- Abilitatea de a lua decizii;
- Inițiativă;
- Abilități avansate de comunicare și negociere;
- Cunoștințe PC la nivel mediu (EXCEL);
- Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Coordonează activitatea echipei de vânzări în scopul atingerii obiectivelor la nivel de filială Arges;
- Realizează obiectivele de vânzări: activare clienți, vânzare produse focus, asigurarea distribuției și încasarea creantelor;
- Dezvoltă și actualizează planul împreună cu oamenii din subordine, acoperirea eficientă a zonei;
- Urmărește realizările pentru a identifica acțiuni de îmbunătățire și soluții în funcție de situație;
- Verifică respectarea procedurilor de lucru specifice activității;
- Dezvoltă echipa prin feedback și coaching pe teren;
- Monitorizează și utilizează eficient resursele alocate;

Oferim:
- Compensare competitivă în funcție de realizări;
- Tichete de masă;
- Tichete cadou de Paști și de Crăciun;
- Laptop de serviciu;
- Telefon și mașină de serviciu;

Persoanele interesate pot aplica cu CV inclusiv la adresa de e-mail office@stalex-fmcg.ro

Stalex Logistic asigura furnizarea de produse alimentare (food, non -food) in judetul Valcea, Gorj si Arges catre un numar de peste 2000 de clienti. Lucram cu peste 20 furnizori interni. In prezent oferim clientilor nostri un portofoliu de aproximativ 2.500 produse. Avem parteneri strategici cu ajutorul carora am reusit sa ne fidelizam clientii oferindu-le o gama larga de produse de inalta recunoastere (Dr.Oetker, Fuchs, Olympus, Divella, Orkla Foods, Expur, Naturavit, Losos, Good Mills) produse ce apartin unor producatori de renume, marea lor majoritate fiind companii multinationale.

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024