Gratis

Sales representative

CANNELLE ART S.R.L.

Candidatul Ideal

Pasionat de vanzari, ambitios si responsabil.

Descrierea jobului

Ne dorim in echipa noastra o persoana dinamica, dornica sa-si depaseasca limitele si care sa se dezvolte alaturi de noi.
Responsabilitati:
-formarea unei baze de date si gasirea de clienti noi pe profilul companiei
- realizarea planului zilnic de vanzari
- prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor / serviciilor in zona in care actioneaza.
-întocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti.
-administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si de furnizori autohtoni si straini;
-intocmeste documentele comerciale;
-participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora
-participa activ la planificarea si implementarea strategiei de vanzari

Descrierea companiei

Cofetarie artizanala.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024