Gratis

Sales Representative

AJUTOR CREDIT CONSULTING
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Consultant Vânzări talentat și energic pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți pasionat de vânzări, aveți abilități excelente de comunicare și vă bucurați de interacțiunea cu clienții, aceasta este o oportunitate perfectă pentru a vă dezvolta cariera într-un mediu financiar dinamic.

Cerințe:
• Experiență anterioară în vânzări (reprezintă un avantaj)
• Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă
• Orientare către clienți și capacitatea de a construi relații solide
• Abilități bune de negociere și încheiere a vânzărilor
• Spirit proactiv și orientat către atingerea obiectivelor

Descrierea jobului

Responsabilitati

• Promovarea serviciilor financiare ale companiei către clienți potențiali
• Identificarea și prospectarea clienților noi în diverse canale de vânzări, campanii de sampling, inclusiv telefon, e-mail și întâlniri în persoană
• Oferirea de consultanță personalizată clienților, înțelegerea nevoilor și oferirea de soluții adecvate
• Gestionarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți pentru a asigura satisfacția și fidelizarea lor
• Realizarea obiectivelor de vânzări individuale și de echipă

Oferim:
• Pachet salarial competitiv și sistem de comisionare atractiv
• Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei
• Mediu de lucru dinamic
• Training și suport pentru a vă ajuta să vă dezvoltați abilitățile de vânzări
Dacă sunteți o persoană entuziastă și dornică să obțineți rezultate remarcabile, vă așteptăm să vă alăturați echipei noastre.

AJUTOR CREDIT ofera consultanta personalizata pentru gasirea celor mai potrivite solutii de creditare, la toate bancile din Romania. Dupa 15 ani de cariera in sistemul bancar, am pus bazele unui nou serviciu de consultanta prin care clientii pot sa obtina resursele financiare de care au nevoie, atunci cand au nevoie, printr-un proces simplu, bazat pe incredere, transparenta si profesionalism.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024