Gratis

Sales Representative proiecte educationale

Active Kinder Spot S.R.L.

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa!
Ne cautăm colegi noi care să ne sprijine departamentul de vânzări în relația cu toți clienții noștri.
1 post deschis la Centrul Didacto

- ai experiența anterioară de minim 1-2 ani pe poziții similare domeniilor de call center, sales, customer succes și alte derivate ale rolului
- ai experiență în vânzări, astfel încât să mărești portofoliul companiei și să lucrezi cu targete lunare
- vrei să organizezi, planifici, implementezi proiecte și îți poți imagina o carieră în sales management pe viitor
- îți face plăcere să jonglezi cu mai multe taskuri în paralel și să fii autonom/-ă pe sarcinile tale
- ești o persoană extrovertită și comunicativă, pregătită să răspundă întrebărilor clienților și partenerilor (via telefon)
- îți place să lucrezi proactiv și orientat spre soluții
- ești pasionat/-ă de domeniul vânzărilor în domeniul educației, limbilor străine, activități extrașcolare dedicate copiilor și îți dorești să crești într-un mediu care pune accent pe cultura organizațională sănătoasă și pe dezvoltarea personală a tuturor membrilor echipei
- ești o persoană orientată spre rezultate, care poate livra taskuri la timp, în vederea atingerii obiectivelor agreate la comun
- ai deschidere spre a primi și a da feedback, prezinți coachability - deschiderea spre a învăța lucruri noi și spre a fi îndrumat/ă.
! Cunoașterea limbii germană, franceză sau maghiară nu este necesară sau obligatorie, poate constitui un avantaj.

!!! Se poate lucra și remote

Descrierea jobului

Resurse și sprijin la dispoziția ta:
- echipament tehnic pentru realizarea sarcinilor de lucru
- o echipă implicată și gata să te sprijine acolo unde e nevoie și să îți creeze spațiu de contribuție și creștere
- acces la resurse educaționale diverse

Ce oferim?
- Program 6 ore/zi, fizic sau remote în funcție de orașul de proveniență, începând de la finalul lunii Martie 2024, de luni până vineri
- Perioada de probă de 3 luni cu salariu raportat la program de 6h/zi - 2100 lei + bonusuri lunare de performanță din vânzări corelate cu targetul serviciilor pe care le vei avea în responsabilitate
- După perioada de probă, salariu raportat la program de 6h/zi - 2400 lei + bonusuri lunare de performanță din vânzări corelate cu targetul serviciilor pe care le vei avea în responsabilitate + bonus anual (al 13-lea salariu)
- Posibilitatea de a urma cursuri de limbi străine (germană sau franceză) în cadrul centrului
- Perspective de creștere și dezvoltare spre direcții de management, organizare și coordonare a (poate) propriilor proiecte
Consideri că TU ești persoana despre care vorbim? Aplică acum trimițând CV-ul tău

Sau dacă nu este rolul pe care ți-l dorești, poate cunoști pe cineva căruia i s-ar potrivi? Recomandă acest rol!
Menționăm faptul că vor fi contactați doar candidații care își completează un minim de experiență în aplicație, precum și punctele importante din parcursul educațional și profesional, respectiv doar dacă acestea sunt relevante pentru cerințele clar menționate ale rolului.

Kids.ro este o platformă care facilitează experiențe educaționale calitative online și offline, pentru copii și tineri, elevi și studenți, utilizând metode de predare nonformale.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024