Gratis

Sales Representative in Real Estate

Loreco Investments SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate, de preferat în domeniul marketing, relații publice și comunicare, economic, administrarea afacerilor sau juridic;
  • Disponibilitate pentru situații de urgență, seriozitate, flexibilitate, punctualitate, aspect îngrijit, profesionalism, abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții și partenerii;
  • Persoana activă, ambițioasă, deschisă și pozitivă;
  • Interes pentru dezvoltare și învățare permanentă;
  • Găsirea de soluții eficiente si creative pentru o varietate de probleme existente și potențiale;
  • Bună capacitate de luare a deciziilor; capacitate de a lucra în mod independent și în echipă;
  • Capacitate de învățare rapidă a lucrurilor noi din domenii diverse;
  • Experiență necesară: 1-3 ani de experiență în muncă, experiența similară constituie un avantaj;
  • Posesor permis de conducere - categoria B;
  • Limba engleză.

Descrierea jobului

  • Vei contacta clienții înregistrați în baza de date a companiei, în vederea prezentării produselor și serviciilor, stabilirii de întâlniri, transmiterii de oferte și informații, negocierii preliminare de contracte; vei stabili, dezvolta și menține o buna relație cu clienții;
  • Va trebui să te implici în activitățile de zi cu zi ale echipei, inclusiv activități administrative sau gestionarea relației cu clienții existenți;
  • Va trebui să menții o bună relație cu autoritățile centrale și locale, în vederea derulării optime a activității curente a companiei;
  • Ne așteptăm să contribui cu idei, informații și resurse creative pentru dezvoltarea companiei;
  • Vei reprezenta compania la diverse evenimente sociale, cu profesionalism și integritate;
  • Te vei implica în organizarea și participarea la evenimente expoziționale de specialitate;
  • Ne dorim să monitorizezi atent piața imobiliară în vederea identificării și a înțelegerii modului de lucru a firmelor concurente, în vederea stabilirii de noi parteneriate strategice, precum și a cunoașterii jucătorilor și tendințelor din piața construcțiilor și de imobiliare din România.

Dumbrava Vlăsiei este cel mai ambițios proiect rezidențial din România. Este un loc extraordinar, cu arhitectură premiată, în care grija pentru design și calitate se regăsește în orice detaliu. Prima fază a proiectului va cuprinde 124 de case individuale și un parc de 2 hectare, așezate în mijlocul naturii.

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024