Publicat 22 Aug 2008 | Reactualizat 30 Aug 2008 | Expiră 01 Sep 2008

SALES REPRESENTATIVE 600e plus comison

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare
- Excelente abilitati de comunicare si spirit de echipa
- Orientare catre relatia cu clientii
- Experienta in domeniul vanzarilor - minim 2 ani
(experienta in domeniul electrocasnicelor si/sau al vanzarilor de mobilier de bucatarie reprezinta un plus)
- Cunostinte operare calculator
- Experienta in completarea documentelor financiare (facturi, chitante)
- Permis conducere categoria B

Descrierea jobului

- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
- Realizarea obiectivelor lunare si anuale
- Indeplinirea obiectivelor de incasari
- Intocmirea periodica a rapoartelor

OFERTA
Mediu de lucru profesionist
Salariu 600e plus comision pe masura performantelor

Companie de retail de echipamente electrocasnice si mobilier de bucatarie premium

Expirat
SALES REPRESENTATIVE 600e plus comison  -  INDEPENDENT DESIGN