Gratis

Sales Manager

UNITY INTERNATIONAL HUMAN RESOURCE S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Pentru noi, candidatul ideal pentru acest post trebuie sa aiba urmatoarele atu-uri:

- experienta in vanzari b2b
- abilitati de comunicare, relationare, planificare, organizare, coordonare si negociere
- abilitati de operare pc
- persoana dinamica, pozitiva, cu gandire strategica, orientata spre rezultate
- cu capacitate de lucru atat individual cat si in echipa
- permis de conducere cat. B obligatoriu (se primeste autoturism de serviciu)
- punctualitate, responsabilitate, amabilitate
- cu capacitate de asimilare rapida

Descrierea jobului

- Prezentarea produselor / serviciilor noastre si a imaginii companiei catre clienti
- Sustinerea procesului de vanzare complet
- ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀Implementarea strategiei de vanzare si a fidelizarii clientilor
- Preluarea unui portofoliu de clienti si mentinerea relatiilor cu acestia
- Sansa de avansare pe baza rezultatelor
- Pachet salarial motivant ( parte fixa + comision din vanzari + bonusuri lunare/trimestriale/anuale )
- Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa si in plina expansiune
- Calatorii in tara si in strainatate (in scop de serviciu sau premii castigate la diversele noastre concursuri)

Sunt încântată să vă prezint Unity International Human Resource, partenerul dvs. de încredere în domeniul recrutării și managementului personalului. Cu o experiență vastă și o echipă dedicată de specialiști în resurse umane, ne angajăm să vă oferim cele mai bune soluții pentru nevoile dvs. de personal.
Recrutăm personal roman si străin pentru: Romania, Ungaria, Germania, Spania.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 20 Mai 2024