Gratis

Sales Manager

TECHNIQ CURENT TARE SRL

Candidatul Ideal

Echipa noastră căută coleg(ă) pentru postul de Sales Manager. Candidatul ideal are experiență în domeniul electro / vânzări, fiind un bun organizator al propriului timp și este orientat spre obiective.
Cerințele noastre:
- minim 3 ani experiență în vânzări în domeniul tehnic sau industrial;
- cunoștințe tehnice și practice relevante în domeniul electric;
- studii superioare;
- posesor permis conducere categoria B;
- disponibilitate pentru deplasări în țară (70% teren, 30% birou);
- cunoștințe operare PC (pachet Office la nivel superior, cunoștințe minime Autocad, Dialux);
- cunoașterea limbii engleze, nivel conversațional;
- abilități excelente de comunicare și prezentare, organizare și planificare.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- promovează portofoliul de produse și servicii al companiei;
- administrează și dezvoltă portofoliul de clienți;
- oferă suport tehnic și comercial pentru clienții existenți din zona alocată;
- prospectează piața și atrage noi clienți;
- propune, negociază și urmărește ofertele comerciale.

Descrierea companiei

www.techniq.ro

Societatea noastră, TechnIQ Curent Tare S.R.L., a fost înființata în anul 2008 în București, și face parte în grupul de firme TechnIQ care este prezentă pe piața industriei energiei electrice din anul 1989.

TechnIQ este reprezentanța unică a fabricilor EAE și Druseidt în România.

Personalul companiei noastre, alcătuit din ingineri, experți în economie și logistică cu înaltă calificare profesională, precum și experiența noastră de peste un deceniu în reprezentarea produselor comercializate, asigură menținerea unui standard profesional ridicat și garantează că sistemele configurate și livrate de către TechnIQ vor fi întotdeauna la nivelul de calitate cerut, îndeplinind termenele cerute.

Mai multe informaţii despre companie şi produse găsiţi pe pagina noastră de internet.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024