Gratis

Sales Manager, Vanzari Online Italiana - engleza

ECOMVIRT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Este profund motivat și pasionat de munca sa.
Are ambiția de a crește profesional și de a se îmbunătăți în mod constant.
Vrea sa creasca Profesional si Monetar ($) pe baza la performanta si fara' limite.

Dacă crezi că deții calitățile necesare și poți contribui la creșterea și succesul echipei noastre, te invităm să ne trimiți candidatura ta. Așteptăm cu interes să aflăm mai multe despre competențele și aspirațiile tale profesionale.

Cerințe esențiale:
  • Cunoașterea fluentă a limbii italiene si engleza.
  • Disponibilitatea unui computer și a unui smartphone.
  • Abilități de bază în informatică.
  • Capacitate mare de învățare și o dorință puternică de formare continuă.
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana motivata sa creasca personal si profesional.
NU este nevoie de mare experienta si skilluri.
Persoana se va ocupa de sales, deci a vinde produse si servicii online in limba engleza (si daca se intampla cateodata in italiana).
Deci este nevoie de ambitie pentru ca jobul este mai mult pe performanta, cu cat mai mult vinzi, cu cat mai mult faci si cresti.

Descrierea jobului

Ce oferim:
Un pachet salarial competitiv, legat de performanțele individuale, cu un interval între 2.500 și 15.000 RON pe lună.

Un mediu de lucru care promovează colaborarea și punerea în prim-plan a dezvoltării personale și profesionale.

Managerul sales va trebui sa se ocupe in mod direct de vanzarile de produsele si serviciile noastre online.
Va incepe in pozitia de Sales si apoi daca se demonstreaza capabil poate evolua ca manager la departament sales la noi.
Cu cat mai mult se vinde, cu cat mai mult se face si se creste in companie.
Apoi step by step va avea mai multe responsabilitati si va gestiona o echipa de vanzatori.
Persoana trebuie sa fie open mind si a avea vointa de munca si crestere.

Cum functioneaza:
  • Vei face 1 luna de training cu vanzatori si manageri nostri (cu salar)
  • In training vei incepe sa vinzi direct Produsele si servicile noastre
  • Goalul este sa Devii un Top Vanzator in echipa noastra si sa faci cate mai multe vanzari si comisioane pentru tine.
  • Este aplicat comision pentru fiecare vanzare facuta + Bonusuri la praguri de vanzare
  • Beneficii:
    • Bonusuri De sala de sport
    • Propriul Setup De Birou la Sediul Nostru din Pipera Bucuresti
    • Birou in cladire noua si moderna
    • Colegi Tineri si Ambitiosi
    • Masa la ora de pranz Oferita
    • Posibilitatea de a lucra in industria de Artificial Intelligence

    Domeniu: Marketing Digital, Vânzări Online, Social Media & Publicitate

    Profilul Companiei: Ecomvirt S.R.L., înființată în 2020, a devenit rapid un punct de referință în lumea marketingului digital și a vânzărilor online. Într-o eră de continuă evoluție digitală, misiunea noastră este nu doar să ajutăm companiile, dar și influencerii și personalitățile din divertisment online, să-și consolideze și să-și extindă prezența în universul vast al internetului.

    Servicii Oferite:

    Marketing Digital: Oferim soluții personalizate de marketing care cuprind de la analiza pieței la strategiile SEO, SEM și marketing de conținut. Vânzări Online: Având o cunoștință profundă a lumii e-commerce, sprijinim companiile, influencerii și personalitățile din divertisment să maximizeze vânzările lor online, garantând o experiență utilizator impecabilă. Social Media: Gestionăm prezența pe rețelele sociale, de la crearea de conținuturi atractive la administrarea campaniilor publicitare, mereu cu un ochi atent asupra angajamentului și reputației brandului sau personalității. Publicitate: Cu ajutorul unei echipe de specialiști, concepem și implementăm campanii publicitare eficiente, valorificând la maximum canalele digitale.

    Valorile Companiei:

    Inovație: Adoptăm noile tehnologii și strategii pentru a fi mereu în fruntea domeniului nostru. Colaborare: Sinergia cu clienții noștri este esențială; fiecare succes este un succes comun. Excelență: Fiecare proiect al nostru vizează excelența, deoarece clienții noștri merită doar ce e mai bun.

    Echipa: Echipa Ecomvirt S.R.L. este formată din profesioniști ai domeniului digital, fiecare fiind expert în domeniul său. De la concepție până la implementare, suntem dedicați oferirii de soluții care să conteze.

    Mărturii: Pe lângă colaborările cu numeroase companii, ne mândrim cu parteneriate cu sute de influenceri, consolidând astfel reputația noastră ca partener de încredere și inovator în peisajul digital.

    Vanzarile pot fie in cadrul NSFW

    Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024