Gratis

Sales Manager - Alatura-te echipei Blitz !

SC. BLITZ NETWORK SA
3 poziții

Candidatul Ideal

Dezvoltarea nationala continua si in anul 2024, astfel incat ne dorim un manager de vânzări cu experiență in una dintre locatiile noastre, care să coordoneze echipele de agenți imobiliari Blitz, folosind cele mai bune practici pentru atingerea obiectivelor noastre ambițioase.

Ne dorim ca tu sa ai :
- Experiență în coordonarea unei echipe de minimum 3 ani;
- Experiență în monitorizarea procesului de vânzare;
- Ai lucrat cu sisteme și proceduri bazate pe targete și KPI-uri;
- Folosești coaching-ul pentru a-ți ajuta echipa să se dezvolte;
- Ai fost implicat activ în procesul de recrutare și ți-ai selectat singur oamenii din echipă;
- Ai lucrat cu obiective SMART în stabilirea activității oamenilor din echipa ta;
- Experiența în vânzări constituie avantaj;

Descrierea jobului

Principalele tale responsabilitati:
- Ești responsabil de atingerea performantelor, KPI-urilor și îndeplinirea obiectivelor;
- Vei propune soluții, vei implementa tactici și strategii la nivelul echipei, pentru a obține cele mai bune rezultate;
- In baza analizelor, vei stabili un plan de acțiuni si strategii pentru îmbunătățirea performanței echipei și a fiecărui membru individual;
- Evaluezi și acorzi feedback permanent privind activitatea desfășurată de către membrii echipei tale;
- Participi activ la întâlnirile din Blitz si ajuți la dezvoltarea întregului sistem prin propunerea și argumentarea de idei;
- Menții contactul permanent cu piața imobiliară și strângi informații relevante privind oportunitățile din piață, trenduri, etc;
- Contribui la consolidarea echipei tale, participând activ în procesul de recrutare și selecție a candidatilor;
- Oferi permanent coaching și training echipei.

Ce îți oferim?
- Pachet salarial motivant, corelat și cu performanțele echipei;
- Instrumente de lucru și sisteme integrate de management;
- Acces la un plan de carieră bine stabilit;
- Training-uri de dezvoltare pe tot parcursul tău în companie, oferite de către cei mai buni specialiști din domeniu

Suntem BLITZ si de peste 13 ani pe piata imobiliara din Cluj si de doi ani la nivel national suntem un reper pentru calitatea si profesionalismul serviciilor imobiliare în România.

Suntem o forta de vanzari intr-o retea extinsa de birouri si francize in peste 23 orase din Romania, cu peste 400 de brokeri si colaboratori, animati de valorile etice BLITZ, orientati catre a servi nevoilor clientilor nostri.

Timp de 3 ani consecutivi am fost desemnati ”Agenția Anului în România” si ”Cel mai puternic brand în imobiliare”, distinctii care ne onoreaza dar si ne responsabilizeaza sa ne perfectionam permanent serviciile de consultanta imobiliara.

Misiunea noastră este sa-i ajutam pe clientii nostri sa castige mai mult timp si mai multi bani, in timp ce depun mai putin efort si iau cele mai bune decizii imobiliare favorabile lor, ajutandu-i sa-si gaseasca locuinta sau investitia potrivita.

Nu lasa aceasta sansa sa treaca pe langa tine. Aplica acum si incepe-ti drumul catre independenta ta financiara si o noua cariera de succes în una din cele mai banoase industrii din Romania, industria imobiliarelor!

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024