Gratis

Sales Jedi

SARTO MADE TO MEASURE

Candidatul Ideal

În viziunea SARTO, candidatului ideal îi place domeniul de activitate, are o dicție bună, este o persoană energică, motivată de comision, ce știe să asculte și să pună întrebări pentru a menține o discuție față în față sau telefonică placută cu potențialii clienți. Vrea să învețe și este interesată să se dezvolte în business development și customer relationship management. În acest sens investim intens în membrii echipei SARTO prin training-uri și coaching (program integral plătit la Grant Cardone University) și oferim o viziune clară asupra următorilor pași în carieră. De asemenea, experiența cu vânzarea și prezentarea produselor similare este apreciată.

Descrierea jobului

Suntem SARTO bespoke, cel mai cool atelier de ținute formale sau casual pe comandă, ce servisează cei mai importanți oameni de business din România și Europa.

Căutăm o colegă/un coleg energic/ă și deschis/ă către noi provocări, care să fie pasionat/ă de propriul stil vestimentar și să poată insufla asta și celor cu care interacționează.

Studii superioare în desfășurare sau absolvite, dornic/ă să învețe și interesat/ă să se dezvolte.
Limba engleză nivel minim B2.
Experiența în Vânzări și/sau Relații Clienți și experiența în utilizarea suitei Microsoft Office reprezintă un avantaj, însă nu sunt obligatorii.

Cum arată o zi de lucru la SARTO?
  • Ajuți clienții să găsească în produsele noastre valoarea pe care o caută, atât față în față cât și telefonic.
  • Colaborezi cu echipele interne pentru a împinge și îmbunătăți limitele businessului.
  • Înveți să fii un expert în produsele noastre și să poți răspunde cu încredere la orice întrebare sau obiecție venită de la clienți.
  • Stăpânești la nivel de expert trainingurile noastre de vânzări.
  • Gestionezi în totalitate ciclul de vânzare de la lead la closing.
  • În timp, ne așteptăm să navighezi cu pricepere în discuțiile consultative de vânzări atât cât și demonstrații live cu și despre produsele noastre.
  • Succesul tău este și succesul nostru - în acest sens ai parte de trainguri cu Grant Cardone University și Sage Sales pentru partea de vânzări și Customer Relationship Management.

Beneficii:
  • Comision neplafonat
  • Sales Training cu Grant Cardone University (în valoare de 4000 eur per rundă de 10 traininguri)
  • Program de dezvoltare clar stabilit din momentul angajării
  • Abonament Medical Privat
  • Decontare abonament transport in comun
  • Program 9-18 cu posibilitate de lucru flexibil (±2h)

SARTO este un business antreprenorial românesc, cu 10 ani de experiență pe piață, fiind primul atelier de croitorie bespoke din România, ce se ocupă cu consilierea vestimentară și construcția ținutelor de business, casual și de ceremonie pentru cei mai de succes oameni de afaceri. SARTO este recunoscut pentru producția costumelor, a cămășilor și a accesoriilor de lux, pe comandă.

Echipa SARTO este tânără și energică, focusată pe a oferi cele mai bune servicii și produse clienților săi. Suntem o companie care își respectă obiectul de activitate, clienții și echipa, motiv pentru care ne ghidăm zilnic după un set de reguli, principii și obiective clare.

Birourile SARTO sunt pe strada Maior Gheorghe Șonțu 10-12, lângă stația de metrou Aviatorilor, având o terasă încăpătoare peste parcul Herăstrău, loc în care organizăm și evenimente. Showroom-ul SARTO este la aceeași adresă, iar prezentarea sa poate fi văzută aici: https://www.youtube.com/watch?v=FucwJXyEtP4

Mai multe informații puteți descoperi pe www.sarto.ro

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024