Gratis

Sales & Customer Support

Asset Portfolio Servicing Romania
10 poziții

Candidatul Ideal

Ce ne-ar placea sa descoperim la tine?
  • Amabilitate și atitudine pozitivă orientată către clienti;
  • Abilitati dezvoltate de comunicare;
  • Dorinta de dezvoltare si de integrare;
  • Bune abilitati de organizare;
  • Experienta in domeniul asigurarilor reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Rolul tau va fi:
  • Initierea apelurilor catre potentialii clienti;
  • Identificarea nevoilor si promovarea serviciilor oferite;
  • Verificarea si actualizarea bazei de date.

”Asset Portfolio Servicing Romania S.R.L. prelucreaza datele cu caracter personal in scopul procesului de selectie si recrutare in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 al Parlamentului European și al Consiliului din 27 aprilie 2016 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date și de abrogare a Directivei 95/46/CE (Regulamentul general privind protecția datelor), iar informarea dvs. se realizeaza in baza art. 12, art. 13 si art. 14 din regulamentul anterior mentionat si este disponibila pe site-ul APS Romania.

APS is a leading company in investment, management, and recovery of loan portfolios and real estate within Central and South-Eastern Europe. Founded in 2004, the company is headquartered in Prague, the Czech Republic. APS provides comprehensive services in distressed and performing loans portfolios investment advisory and recovery management and performs asset management. Involving more than 800 experts, it provides services in 15 European countries: Austria, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, the Czech Republic, Hungary, Luxembourg, Montenegro, Poland, Romania, Greece, Serbia, Slovakia and Slovenia. APS manages assets totaling in nominal value more than EUR 8.6 billion and provides exclusive investment advisory to five investment vehicles and recognized institutional investors. Since 2013, APS is an official partner of International Finance Corporation (IFC), member of World Bank. APS has a single shareholder, Martin Machoň, APS cofounder and CEO.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024