Gratis

SALES ASSISTANT BRASOV/BUCHAREST/SUCEAVA

ROPEROS SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Caută un specialist în vânzarea cu amănuntul pentru parcul comercial Bucureşti, Braşov, Suceava Descrierea postului:
Realizarea obiectivelor stabilite de secţia vânzări, răspunderea directă pentru vânzări, plăţile încasate, marfa din stoc, facilităţile de producţie şi articolele din inventar.

Descrierea jobului

Aptitudinile candidatului:
Absolvent liceu
Limba engleză fluent
Experienţă anterioară pe post similar
Capacitatea de instruire rapidă
Răspuns în funcţie de nevoile clientului
Confidenţialitate
Abilităţi de comunicare
Spirit de concurenţă
Sprit de echipă
Societatea oferă:
Evoluţie şi carieră
Salariu + prime de vânzare
Cupoane de masă
Reduceri pentru angajaţi
Echipament Adidas
Pregătire profesională
Asigurare medicală
Program flexibil 8ore +6 ore+4 oreCandidaţii interesaţi pot expedia curriculum vitae la adresa electronică:

adi.park.mng@roperos.ro
adi.cotro.mng@roperos.ro
adi.brsv.mng@roperos.ro
adi.afibrsv.mng@roperos.ro
adi.sucv.mng@roperos.ro

ROPEROS SRL, societate a Grupului Constantinou, care are ca obiect de activitate vânzarea cu amănuntul a articolelor de îmbrăcăminte prin intermediul magazinului (franchise) Adidas în România (Bucureşti, Braşov, Ploieşti, Suceava şi Constanţa)
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024