Gratis

SALES ASSISTANT / ASISTENT VANZARI - MAGAZIN NERVA TRAIAN

Hendi Romania SRL

Candidatul Ideal

- Persoana seriosa si onesta;
- Persoana cu atitudine pozitiva, perseverenta si orientata catre rezultate;
- Sa detina abilitati excelente de comunicare si prezentare;
- Usurinta in stabilirea relatiilor interpersonale;
- O persoana care sa puna rezultatele echipei inaintea rezultatelor personale;
- Sa detina studii superioare sau medii;
- Sa detina cunoștințe de bază MS Office, in special Outlook si Excel;
- Cunoasterea limbii engleze este un MARE PLUS;
- Experienta in vanzari de minim 3 ani.

Descrierea jobului

-Descrierea jobului:
- Promovarea si vanzarea produselor din portofoliu stabilit de Hendi Romania , respectand politica comerciala a firmei;
- Acordarea de suport tehnic clienților pentru obținerea celor mai bune rezultate cu echipamentele noastre;
- Identifica nevoile clientilor si ofera consultanta in alegerea produselor in acord acestea;
- Servirea clientilor intr-o maniera prompta si politicoasa;
- Incasezi contravaloarea produselor;
- Inregistrezi documentele financiar-contabile;
- Indeplinirea obiectivelor de vanzari personale si de echipa;
- Urmărește realizarea planului de vânzări lunar, anual.

Beneficii:

- pachet salarial si bonusuri ce stimuleaza performanta;
- training-uri de specialitate (vanzari) si de produs;
- oportunitati de dezvoltare profesionala;
- se ofera tichete de masa si card medical clinica privata MEDLIFE.

HENDI ROMANIA este furnizor de echipamente pentru gătit, unelte de bucătărie, tacâmuri, articole de servire și bufet pentru industria ospitalității. De la înființarea sa în 1934 în Olanda, HENDI a devenit o companie internațională cu o cifra de afaceri de peste 150 mil. euro si cu birouri în Olanda, Austria, Polonia, România, Grecia, Italia și Hong Kong.

HENDI România este unul dintre cei mai importanti furnizori de echipamente din industria HoReCa inregistrand in 2023 o cifra de afaceri de peste 10 mil. euro, are ca activități de bază vânzarea și distribuția unei game largi de produse pentru catering și echipamente de bucătărie. Printre cei mai importanti clienti ai Hendi Romania se numara: Metro, Selgros, eMAG, Vivre, Elefant, Automobile-Dacia, Profi Rom Food, Auchan Romania, Carrefour Romania, Noodle Pack, ChopStix, Il Stradale, Tucano Coffee, Coffee 2 Go.

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024