Gratis

Sales Advisor

Ilex Com
5 poziții

Candidatul Ideal

Te asteptam sa ni te alaturi daca:

-ai atitudine pozitiva;
-esti pasionat de tehnologie si vrei sa lucrezi intr-o companie cu profil de "Tech Retailer";
-ai bune abilitati de comunicare si negociere;
-esti motivat de obiective ambitioase;
-esti deschis la provocari si vrei sa lucrezi intr-un mediu dinamic;

Descrierea jobului

-vei interactina direct cu clientii;
-vei promova produsele, ofertele si serviciile Vodafone;
-vei contribui la targetul de vanzari al magazinului;
-vei crea legaturi pe termen lung cu clientii, oferindu-le suport si o experienta peste asteptari;

Beneficii:
• Salariu fix + bonus lunar corelat cu vânzările realizate;
• Sistem de comisionare care îți permite să îți crești venitul lunar în funcție de implicarea individuală;
• Abonament medical la clinică privată;
• Reduceri la device-uri și accesorii;
• Program de induction, pentru a-ți atinge obiectivele individuale și pentru a te dezvolta profesional;
• Dezvoltarea aptitudinilor de vânzare și a abliltatilor practice din sfera tehnologiei.

Ilex inseamna o echipă dinamică, unită și determinată cu peste 200 de angajați si unul din principalii parteneri Vodafone. Experienta clientilor si calitatea serviciilor sunt pe primul plan in obiectivele noastre, in toate magazinele din tara. Ne dedicam in a face din pasiunea ta pentru vanzari o cariera.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024