Gratis

RPA Developer

krukholding

Candidatul Ideal

SCURTA DESCRIERE:
In Grupul KRUK ne angajam sa promovam o forta de munca diversa si incluziva. Incurajam cu tarie aplicatiile candidatilor cu dizabilitati. Aderam la principiile egalitatii de sanse si concurentei loiale, asigurandu-ne ca toti candidatii pot participa cu sanse de egalitate. In cazul in care aveti nevoie de amenajari specifice pentru a va sprijini procesul de aplicare, va rugam sa indicati acest lucru in cererea dumneavoastra sau sa ne contactati la recrutare@kruk.com.ro. Suntem dedicati facilitarii unui proces de recrutare confortabil si accesibil pentru toti solicitantii.

INFORMATII DESPRE PROTECTIA DATELOR

Prin aplicarea la acest anunt de recrutare declar ca am citit nota de informare disponibila pe pagina companiei la adresa: https://ro.kruk.eu/candidat-pentru-un-loc-de-munca-gdpr, si sunt de acord cu modul si termenii de prelucrare datelor cu caracter personal pe care KRUK Romania le va procesa in scopul recrutarii, pentru pozitia pe care am selectat-o.

CERINTE:

Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare (Automatica/Cibernetica/Informatica);
Minim 2 ani experienta intr-o pozitie similara;
Experienta de lucru cu programe de automatizare UiPath, cu limbaje de programare (de ex: .Net, C/C , C#, VB Script, Ruby, JS) si cu baze de date SQL;
Capacitatea de culegere, clasificare si interpretare a informatiilor;
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat;
Persoana deschisa, cu atitudine pozitiva, disciplinata, preocupata de propria dezvoltare profesionala;
Capacitate de analiza si sinteza, gandire analitica, orientare catre rezultat.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

Dezvoltarea si testarea automatizarii de procese prin intermediul platformei UiPath;
Oferirea de suport in lansarea in productie a dezvoltarilor de tip RPA;
Crearea proceselor si documentatiei aferente dezvoltarilor de tip RPA;
Dezvoltarea unor rapoarte si indicatori de monitorizare a solutiei de RPA;
Gestionarea licentelor pentru solutia de RPA, in acord cu legislatia in vigoare;
Oferirea de suport la nivel de cod / limbaj de programare;
Acordare de consultanta si consiliere pentru echipele tehnice in dezvoltarea si implementarea noilor fluxuri RPA;
Asigurarea calitatii dezvoltarilor de tip RPA;
Colaborarea activa cu membrii echipei, cu beneficiarii sau cu alte departamente impactate in definirea si livrarea dezvoltarilor de tip RPA.

BENEFICII:

Sistem flexibil de beneficii in platforma Benefit Systems - poti alege beneficiile care se potrivesc nevoilor tale (valoare pachet lunar peste media pietei);
Asigurare medicala privata ce acopera servicii complexe;
Work-life balance - program flexibil si mod de lucru hybrid;
Sediu central, usor accesibil, cu design adaptat pentru co-working (Timpuri Noi);
21 zile de concediu de odihna 1 zi libera pentru ziua de nastere zile de concediu pentru vechimea in companie;
Oportunitati de dezvoltare (cursuri interne si externe)

Grupul KRUK este prezent in mai multe tari din Europa Centrala: Polonia, Romania, Cehia, Slovacia, Germania, Luxemburg, Malta, Italia si Spania. Compania ofera oportunitati de dezvoltare, siguranta, suport si stabilitate.

Vino si alatura-te echipei KRUK Romania si vom creste impreuna, cu pasiune si hotarare!
Ne mandrim cu titlul de Top angajator, ocupand locul 3 in Topul angajatorilor, conform Undelucram.ro, titlu obtinut pentru cultura organizationala transparenta si preocuparea constanta pentru bunastarea angajatilor.
KRUK Romania are o echipa tanara si profesionista si isi desfasoara activitatea intr-un mediu placut si linistit. Valorile in functie de care ne ghidam activitatea, sunt: ​​simplitatea, respectul, cooperarea, responsabilitatea si dezvoltarea continua.

In centrul fiecarui proiect si activitate pe care le dezvoltam, avem clientii nostri si ne straduim in fiecare zi sa gasim noi solutii viabile care sa ii ajute sa isi rezolve problemele financiare temporare.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024