Gratis

Responsabil vanzari

Hts Rental S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Responsabil Vânzări dedicat care să ne ajute să găsim proprietari de apartamente și clădiri pe care să le administrăm pentru ei în regim hotelier, crescând astfel randamentul investiției proprietarului.

Vrem ca în următorii 20 de ani să fim una dintre cele mai apreciate companii de petrecere a vacanțelor și de Property Management pentru că vrem să oferim experiențe minunate de cazare turiștilor și un venit mai mare pentru proprietari, în mai mult de 10 țări.

Suntem o companie care oferă cazare pentru turiști în peste 100 de apartamente din Timișoara și Brașov. Ne ocupăm de tot ce e necesar ca oaspeții noștri să aibă o experiență cât mai plăcută: promovăm apartamentele și comunicăm cu oaspeții, ne ocupăm de curățenia în apartamente și de rezolvarea problemelor care pot apărea pe durata șederii. De asemenea, gestionăm în regim hotelier apartamente pentru proprietari. Vizăm să depășim 200 de apartamente în Timișoara și Brașov în acest an și să ne extindem în două orașe noi. În prezent, suntem gazda a aproximativ 2500 de persoane lunar și participăm la cele mai importante conferințe internaționale din domeniu pentru a dezvolta și îmbunătăți compania într-un mod sustenabil.

Descrierea jobului

În calitate de Responsabil Vânzări, vei avea responsabilitatea de a atinge următoarele obiective cheie:
1. Găsirea de proprietari noi de apartamente și clădiri deschiși să colaborăm pentru administrarea proprietății în regim hotelier.
2. Încheierea de parteneriate cu colaboratori pentru a oferi servicii complementare oaspeților noștri.
3. Promovarea serviciilor de Property Management astfel încât să găsim proprietari potențiali colaboratori.

În plus față de aceste obiective, vei avea un set de responsabilități pe care să le îndeplinești:
1. Realizarea unui număr minim de contacte (discuții telefonice/ față în față cu potențiali colaboratori) săptămânal,
2. Realizarea unui număr de minim de întâlniri de prezentare a serviciilor noastre săptămânal,
3. Încheierea unui număr minim de contracte de colaborare cu proprietari noi
4. Promovarea online si offline a serviciilor noastre de Property Management,
5. Menținerea unei rate de răspuns rapide la solicitările potențialilor colaboratori proprietari,
6. Menținerea unei rate de conversie în contracte semnate,
7. Revizuirea trimestrială a materialelor de prezentare în scop de vânzare,
8. Colectarea și analiza feedback-ului de la proprietarii cu care se interacționează,
9. Extinderea bazei de date cu potențiali clienți,
10. Comunicarea eficientă cu colegii și colaboratorii companiei.

În companie avem 4 valori importante după care ne ghidăm. Aceste valori sunt reflectate în deciziile noastre, în responsabilități și în modul în care facem business:
· nu suntem dispuși să facem compromisuri în mulțumirea clienților chiar dacă suntem nevoiți să dăm banii înapoi atunci când noi nu am greșit cu nimic
· nu suntem dispuși să facem compromisuri la experiența clienților chiar dacă suntem nevoiți să cheltuim de 2 ori mai mult pe customer care
· nu suntem dispuși să facem compromisuri la modul frumos de a vorbi chiar dacă suntem nevoiți să părem slabi uneori
· nu suntem dispuși să facem compromisuri la viteza de implementare chiar dacă suntem nevoiți să eșuăm din când în când

Dacă ți-a plăcut acest anunț, dar nu ești candidatul ideal, poți câștiga un premiu de 200 de euro recomandându-ne persoana potrivită. Tot ce ai de făcut este să trimiți acest anunț către oamenii care tu consideri că se potrivesc, iar dacă trec de interviuri și de perioada de probă, atunci tu vei primi în cont 200 de euro.

Însă, dacă consideri că ești omul potrivit care să ne ajute să găsim proprietari de apartamente și clădiri pe care să le administrăm pentru ei în regim hotelier (și să creștem randamentul investiției proprietarului în felul ăsta), că poți să îți îndeplinești responsabilitățile și te regăsești în valorile noastre, abia așteptăm să ne auzim cu tine. Completează formularul de aplicare. În maximum 3 zile vei primi răspuns dacă te califici pentru un prim interviu scurt în care să ne cunoaștem. Dacă și acolo ne placem, atunci vom avea o întâlnire mai lungă să vedem dacă suntem cu adevărat potriviți. Iar dacă toate lucrurile sunt bune, și noi putem să susținem nevoile tale financiar, vom intra în perioada de probă de 3 luni.
Formular de aplicare:

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024