Gratis

Responsabil Terasament

STRADE BAUUNTERNEHMUNG SRL

Candidatul Ideal

- Experienta in lucrari de drumuri, terasamente, sapaturi;
- Experienta in coordonarea unui esalon de stabilizare pamant si balast;
- Pregatire de specialitate: atestat sau certificare relevanta

Descrierea jobului

  • Executarea de lucrari de finisare a terasamentelor, in conformitate cu specificatiile tehnice si standardele de calitate;
  • Utilizarea echipamentelor si materialelor conform cerintelor de calitate;
  • Monitorizarea si verificarea lucrarilor de terasamente conform specificatiilor tehnice;
  • Asigura curatenia si ordinea in santier – aplicarea normelor de protectia mediului;
  • Aplicarea procedurilor S.S.M. si a normelor de P.S.I;
  • Aplicarea normelor de siguranta a circulatiei;
  • Executa alte sarcini conexe, conform solicitarilor.
  • ​Preluarea amplasamentului si verificarea situatiei din teren;
  • Planificarea si organizarea activitatilor zilnice;
  • Realizarea masuratorilor preliminare;
  • Coordonarea unui esalon de stabilizare pamant si balast;
  • Gestionarea resurselor necesare pentru indeplinirea obiectivelor stabilite.

STRADE BAUUNTERNEHMUNG SRL este o companie de constructii drumuri si poduri, cu sediul in municipiul Craiova, judetul Dolj, are capital integral românesc, detine un portofoliu important de lucrări in domeniul construcțiilor de drumuri si poduri, localizate in regiunea Oltenia. Compania pune accent pe calitate, siguranța, seriozitate si acorda o atenție sporită nevoilor clienților si angajaților săi, deviza noastră fiind MERGI CU ÎNCREDERE .

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024