Gratis

RESPONSABIL TEHNIC / SOFER

SIGM HOME PROJECTS SRL

Candidatul Ideal

Asigură și dezvoltă o relație optimă cu clienții prin calitatea serviciilor oferite urmărind atingerea obiectivelor comerciale.

Te potrivești în echipă dacă ai:

- studii superioare (tehnice ar fi un avantaj)
- experiență minimă în construcții (reprezintă un avantaj dacă este în același domeniu de activitate ca al companiei);
- disponibilitate la deplasare în interes de serviciu (70% din timpul de lucru);
- un nivel ridicat al angajamentului şi orientare către lucrul în echipă;
- permis de conducere cat. B, fără evenimente rutiere;
- cunoștințe de utilizare PC (mail, pachet MS Office);

Competente si abilitati:
- abilitate generală de învățare (raționament analitic, transfer analogic, memorie, atenție la detalii)
- capacitatea de a evalua riscuri și de a indetifica soluții
- capacitatea de a prezenta cunoștinte din diverse surse în limbaj accesibil
- abilități de comunicare
- inițiativă
- abilități analitice
- capcitate de sinteză
- orientare spre calitate și rezultat
- comunicare eficientă
- organizare și planificare
- structurare a ideilor
- abilități de prezentare
- lucrul eficient în echipa

Descrierea jobului

CE VEI FACE:

- participarea la faze tehnice pe teren în / și pentru numele companiei
- gestionarea activității ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄companiei prin corelarea ei pe teren
- păstrezi și dezvolți relatiile comerciale cu clienții/beneficiari din portofoliu;
- prospectezi piața în zona alocată;
- promovezi în piață serviciile și imaginea companiei;
- să înveți și să te dezvolți repede și să reții detaliile liniilor de finanțare;
- întâlnirile și discuțiile/comunicarea cu clienții să însemne o provocare obișnuită pentru tine;

Beneficii:
  • iți oferim toate resursele și toată susținerea să te dezvolti într-o echipă de profesionisti
  • lucrul în cadrul unei echipe cu vastă experiență în consultanta si proiectare;
  • financiar : bonus de performanta
  • medical: abonament servicii medicale
  • dezvoltare : - team - building, - traininguri de specializare
  • timp liber : extra zile de concediu ; evenimente /petreceri de companie
  • mediu de lucru plăcut și condiții bune de muncă.

Societatea comercială SIGM – HOME PROJECTS SRL a fost fondată în anul 2011 din dorinţa de a veni în întâmpinarea cerinţelor clienţilor în domeniul proiectării de clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, dorind în acest fel să impună noi standarde de calitate în ceea ce priveşte serviciile oferite. Având ca prioritate satisfacţia clienţilor, societatea este orientată către cerinţele clientului şi caută să îmbine personalitatea şi nevoile fiecăruia dintre aceştia vis-a-vis de proiect cu experienţa acumulată în acest domeniu astfel încât rezultatul să fie optim.
S.C. SIGM-HOME PROJECTS SRL pune la dipoziţia clienţilor servicii complete si complexe, pentru ai ajuta pe aceştia să obtină sprijinul necesar realizării investitiei, incepand cu identificarea posibilitatilor concrete de finantare adecvate proiectului analizat, continuand cu elaborarea documentatiei corespunzatoare cererii de finantare şi pana la obtinerea efectiva a fondurilor nerambursabile și finalizarea lucrărilor.
Pe parcursul desfăşurării activităţii S.C. SIGM – HOME PROJECTS. S.R.L. a acumulat un portofoliu divers şi consistent de proiecte, cum ar fi: locuințe individuale sau în cadrul unor imobile cu mai multe apartamente, sedii administrative – primarii, centre culturale, unități de învățământ, dispensare comunale, clinici medicale pentru diagnostic și tratament, stadioane, sali de sport și terenuri de sport cu gazon artificial, hale industriale pentru producție și depozitare, parcuri cu locuri de joaca pentru copii și grădini publice.
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 9 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024