Gratis

Responsabil Tehnic - Service

SC METATOOLS SRL PLOIESTI

Candidatul Ideal

Experienta:
- Experienta in mentenanta/intretinere pe utilaje industriale sau linii productie: minim 5 ani
- Experienta in lucrul cu clientii: minim 1 an
- Studii medii sau superioare profil tehnic

Profil/personalitate:
- cunostinte tehnice solide
- capabil de a lua decizii si a seta prioritati
- bune abilitati de comunicare si relationare
- personalitate flexibila, cu adaptare usoara si spirit de lucru in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Identifica problemele echipamentelor pentru a oferi solutia tehnica potrivita
- Comanda piesele necesare interventiilor (ulei, filtre, alte piese de schimb)
- Planifica activitatile impreuna cu tehnicienii pentru a rezolva solicitarile clientilor
- Opereaza devizele de service (manopera, cantitati, preturi) si le transmite clientilor
- Cunoaste bine produsele si serviciile companiei

Oferim:
-Un mediu de lucru profesionist și prietenos
-Posibilitati reale de dezvoltare in cadrul unei companii de renume la nivel national
-Oportunitatea alaturarii unei echipe tinere si dinamice
-Produse comercializate de companie la preturi speciale
-Contract de munca stabil, pe perioada nedeterminata
-Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi
-Bonus in functie de realizari
-Bonus de Paste si Craciun

S.C. METATOOLS S.R.L. este o companie infiintata in anul 1998 si este specializata in comercializarea sculelor profesionale, utilajelor si echipamentelor pentru constructiil si industrie (Bosch, Makita, DeWalt, Stihl, Rems, Ridgid, Esab, etc.).

Compania noastra detine cel mai mare si modern showroom de profil tehnic din judetul Prahova si are puncte de lucru in Buzau si Pitesti.

www.metatools.ro
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024