Gratis

Responsabil Tehnic & Calitate

HELD FASHION SRL

Candidatul Ideal

Responsabil Tehnic & Calitate in Cluj-Napoca

Candidatul ideal trebuie sa detina:
  • experienta de minim 10 ani in domeniul tehnic si al respectarii calitatii, experienta in strainatate considerata un avantaj
  • studii superioare in domeniul textil sau conex
  • calificari in lean six sigma/lean manufacturing sunt considerate un avantaj
  • cunostinte bune de limba engleza si romana (limba germana reprezinta un avantaj)
  • bune calitati de lider si abilitati de lucru in echipa
  • personalitate structurata, constiincioasa, cu o atitudine proactiva orientata spre urmarirea obiectivelor si solutionarea problemelor aparute
  • cunoasterea detaliata a specificatiilor produselor din industria textila si a standardelor de calitate
  • bune abilitati in utilizarea calculatorului (minim pachetul Microsoft Office, un avantaj il constituie cunoasterea aplicatiilor de tip CAD/CAM din domeniul textil)
  • abilitati exceptionale de organizare si management a timpului
  • abilitati puternice interpersonale, de comunicare si de colaborare.

Descrierea jobului

Jobul presupune ASIGURAREA respectarii tuturor cerintelor tehnice si calitative conform indicatiilor clientilor, asigurand atingerea acestui obiectiv prin coordonarea echipei tehnice de calitate in colaborare cu echipa de productie.

Held Fashion S.R.L. este o companie producatoare de confectii textile pentru femei, prezenta de peste 20 ani in Cluj-Napoca. Producem articole vestimentare de calitate superioara, sub marca germana Frank Walder si Tuzzi. Pretuim si valorificam cunoasterea si competenta angajatilor nostri, reusind sa facem fata cu brio tuturor provocarilor.
Daca sunteti interesati, va rugam sa ne trimiteti un CV pe adresa de mail: personal@heldfashion.ro si va vom contacta pentru a stabili detaliile.

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024