Gratis

Responsabil Suport Tehnic / Implementare

Gama IT

Candidatul Ideal

- Energic, Voluntar, Perseverent, Responsabil
- Capacitate de lucru in echipa
- Capacitate de analiza si sinteza
- Cunostinte minime de SQL Server
- Experienta de lucru/interactiune directa cu clientii;
- Disponibilitate de deplasare in delegatii;
- Experienta / cunostinte despre domeniul medical constituie un avantaj

Descrierea jobului

Cunoasterea detaliata si intelegerea solutiilor informatice dezvoltate de GAMA IT
Implementarea solutiei ATLAS med la clienti (instalare, configurare, training, feedback client)
Asigurarea de suport utilizatorilor in perioada de implementare si post-implementare
Elaborarea documentelor de proiect

Beneficii:
- Pachet salarial peste media din domeniu
- Bonusuri pentru proiecte importante
- Prime de sarbatori
- Echipa tanara
- Mediu de lucru placut si modern
- Organizarea de Teambuilding-uri

Suntem o echipa tanara si dinamica, cu experienta in derularea proiectelor informatice complexe pe intreg teritoriul tarii. Compania GAMA IT dezvolta sisteme informatice bazate pe platforma WEB in domeniile medical si de laborator, cu scopul de a oferi companiilor si institutiilor solutii informatice performante pentru optimizarea proceselor de lucru, prin avantajele oferite de cele mai moderne tehnologii.
In portofoliul companiei se regasesc peste 40 de spitale si clinici si peste 80 de laboratoare.
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024