RESPONSABIL RESURSE UMANE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam un coleg /colega care sa se alature echipei de Resurse Umane din cadrul sediului central al Mairon Galati!

Avem nevoie sa ai:
  • Experienta de minim 3 ani in Resurse Umane
  • Cunostinte solide de Legislatia Muncii
  • Cunostinte de salarizare – constituie avantaj
  • Cunostinte operare REVISAL
  • Cunostinte avansate de operare in Microsoft Office si in programe de salarizare/resurse umane
  • Dorinta de a te implica in numeroase procese de resurse umane si de a contribui cu idei de imbunatatire
  • Abilitati excelente de relationare, comunicare si mediere
  • Capacitate de organizare, de a respecta termene, orientare catre rezultate

Descrierea jobului

Printre activitatile pe care le vei desfasura se numara:
  • Intocmirea documentelor de personal ale angajaților
  • Gestionarea procesului de recrutare si selectie pentru posturile alocate
  • Implementarea si intretinerea aplicatiei de resurse umane
  • Mentinerea relatiei cu furnizorul de servicii medicale pentru controlul medical de medicina muncii
  • Participarea la cercetari disciplinare
  • Colaborare pentru actualizarea Regulamentului Intern şi a Contractului Colectiv de Munca
  • Participarea la diferite proiecte din cadrul departamentului

Care sunt beneficiile tale?
  • Iti oferim oportunitatea de a te dezvolta in domeniul care te pasioneaza ca parte dintr-o echipa experimentata si creativa
  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Prime de sarbatori

Prezentă de peste 25 de ani în comerțul și procesarea de produse metalurgice,MAIRON este cel mai puternic comerciant de produse metalurgice din Romania.Oferă 9 servicii de procesare şi este producător de ţevi sudate. Cele 7 centre regionale asigură satisfacerea comenzilor clienţilor de toate dimensiunile într-un timp ideal. MAIRON este un partener de încredere. Alături de acesta, colaborările sunt experienţe de calitate, care au situat MAIRON GALAŢI SA pe locul 1 naţional,timp de 9 ani la rând, la 4 categorii diferite.

Împreună performăm într-un parteneriat pe termen lung.

Publicat 20 ian. 2022 Reactualizat 19 feb. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos