Gratis

Responsabil program gestiune si contabilitate primara

NBB PREMIUM SRL

Candidatul Ideal

- Serios, responsabil, loial, rabdator;
- Cu atitudine pozitivă;
- Spirit de observaţie dezvoltat;
- Bun comunicator
- Dispus de a se dezvolta alături de o echipă tânără.

Descrierea jobului

- Primeşte, înregistrează, scanează documentele contabile şi le distribuie conform procedurilor interne, pentru cele 4 locații în parte;
- Introduce toate documentele contabile în programul de gestiune Keepapp și în evedențele societății și printează NIR-urile aferente;
- Efectuaează toate transferurile de la locația de producție către celelalte locații;
- Realizează facturile de vânzare către parteneri;
- Efectuează bonuri de consum, transferuri între gestiuni, producții de materii prime;
- Importă vânzările din toate locațiile, verifică partea de mapări și le procesează; verifică periodic mapările pentru a nu fi erori ale programului care ne schimbă rețetele sau articolele;
- Actualizează periodic baza de date a furnizorilor și a termenelor de plată;
- Verifică stocurilor curente și fișele de magazie în fiecare săptămână;
- Participă la efectuarea perioadică a inventarelor în locații și realizează introducerea acestora în programul de gestiune împreună cu persoana care se ocupă de achiziții;
- Se ocupă de menținerea unei bune colaborări cu firma de contabilitate, le furnizează acestora toate informațiile/documentele solicitate, se deplasează către sediul firmei pentru a preda actele în original;
- Execută orice alte dispoziții date de superiorul ierarhic în realizarea strategiilor pe termen scurt și mediu ale firmei, în limitele respectării temeiului legal;
- Păstrează confidențialitatea tuturor datelor la care are acces.

Krud este un concept local modern, creat din dorința de a promova, de a susține producătorii români din toate colțurile țării și de a ajuta la creșterea economiei locale promovând calitatea.

Misiunea noastră este de a oferi clienților mai mult decât mâncare de calitate. Ne propunem sa îți oferim de fiecare dată o experiență fantastică, prin intermediul bucătarilor noștri iscusiți și a specialităților culinare deosebite. O confirmare a efortului nostru continuu a fost primirea unei ‘bonete’, pentru unul dintre cele mai mari punctaje de rating pentru puținele restaurante premiate și incluse în ghidul 2019 din Iași din partea celor de la Gault&Millau - primul ghid internațional gastronomic prezent în România.

Publicat 23 Mart. 2024 Reactualizat 23 Mart. 2024 Expiră 23 Apr. 2024