Gratis

RESPONSABIL PROCES

Glorious Lighting SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare
Atentie la detalii
Abilități foarte bune de comunicare, organizare și planificare;
Constituie un avantaj experienta in productie
Limba engleza nivel avansat

Descrierea jobului

-Implementarea managementului 5S în producție și verificarea aplicării acestuia prin audituri periodice
-Sa fie axat pe îmbunătățire continuă a procesului ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀de producție pentru a minimiza pierderile
-Reprezintă un avantaj cunoștințe legate de urmărirea KPI în productie
-Stapanirea ciclului PDCA pentru optimizarea și valorificarea proceselor operaționale
-Să dețină o abordare sistematică în rezolvarea problemelor urmând pașii SPS (avantaj)

Ce oferim noi?
Salariu atractiv ( negociabil in functie de experienta si abilitati)
Mediu de lucru dinamic
Asigurare medicala privata/ asigurare privata de viata/ asigurare privata spitalizare
Tichete de masa 35 RON

Glorious Lighting SRL este o companie din România, ce produce corpuri de iluminat și comercializează produsele în întreaga lume, în special pentru piața europeană IKEA. Compania noastră mamă - Liting Universal Ltd din Hongkong are o experiență de 20 de ani în fabricarea corpurilor de iluminat.
In 2023 am depasit pragul de 700 de angajati si suntem in continua dezvoltare, devenind unul dintre cele mai importante locuri de munca din Braila, fiind un factor foarte important in dezvoltarea economica a regiunii.
Colaborăm cu parteneri strategici locali și internaționali pentru a aduce cele mai recente tehnologii și tendințe în industria de iluminat.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024