Gratis

Responsabil parc auto / scule

PRODFER CONSTRUCT

Candidatul Ideal

  • Experienta in gestiune constituie avantaj
  • Cunostinte de operare Mac si utilizarea internetului
  • Cunostinte de limba engleza nivel mediu scris/vorbit
  • Cunostinte de limba germana constituie avantaj
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa
  • Abilitati bune de planificare si organizare
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Descrierea postului
  • Distributie/tinere evidenta echipamente de lucru si scule de mana pentru fiecare proiect existent
  • Receptionarea cantitativ si calitativ a sculelor de mana ( HILTI, BERNER )
  • Inventarierea materialelor si sculelor existente in depozit si pe santiere
  • Preluarea comenzilor efectuate de la departamentul achizitii
  • Gestionarea parcului auto (ITP, asigurari, revizii, monitorizare aplicatie GPS, monitorizare alimentari,rapoarte, dosare de dauna etc)
Beneficiile postului
  • Pachet salarial atractiv
  • Bonuri de masa
  • Card de sanatate (abonament medical privat)
  • Decontare transport la locul de munca
  • Un mediu de lucru placut si competitiv
  • Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie serioasa, solida si de succes

Prodfer Contruct este o companie specializata in constructia de parcuri fotovoltaice de mari dimensiuni in Germania, Spania, Italia, Portugalia si Austria. Cu o echipa de aproximativ 50 de angajati suntem dedicati in a construi parteneriate si a oferi solutii de calitate clientilor nostrii. Cu o experienta vasta in construire de parcuri fotovoltaice, putem vorbi de un portofoliu de clienti nationali si internationali. Puterea, perseverenta si spiritul de echipa e ceea ce ne defineste in colaborarea cu clientii nostri.
Alatura-te echipei noastre! Suntem bucurosi sa te cunoastem!

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024