Gratis

Responsabil ofertare

FIVE HOLDING

Candidatul Ideal

-Studii medii/superioare
-Engleza nivel mediu
-Operare P.C.
-Abilitati de comunicare si consiliere clienti
- Persoana sociabila, cu spirit de echipa

Descrierea jobului

- Efectueaza permanent un studiu de piata asupra produselor si a furnizorilor, intocmeste rapoarte cu comparatiile de pret;
- Verificare top produse in felul de rulaj si profit din adaos
- Preia cererile de oferta si realizeaza documentatia de ofertare a produselor (cataloage, pliante, fise cu descrieri, liste de preturi), stabileste solutii alternative, cand este cazul.
- Transmite ofertele de pret in timp util
- Aduce la cunostinta Departamentul de Achizitii furnizori noi din piata (concurenta)
- Elaboreaza dosarul de licitatie
- Asigura depunerea dosarului in conditii si la termenele prevazute
- Urmareste desfasurarea licitatiilor,redacteaza raportarile interne specifice departamentului de ofertare.

Brick România este primul brand de magazine de bricolaj, home improvement și proiecte DYI din țară, cu o tradiție de 20 de ani, pe piață dobrogeană. Înființat în anul 2002, magazinul Brick este un solid furnizor de produse universale folosite pentru construirea, întreținerea, amenajarea sau decorarea locuinței. Brick are un portofoliu vast de peste 60.000 de articole, din 15 domenii.
După magazinul Brick Constanța deschis în 2002, în ultimii trei ani, alte patru noi magazine au fost inaugurate. Astfel, compania constănțeană Brick, este prezentă din anul 2017 și pe piața din sudul litoralului prin magazinul Brick Mangalia, în anul 2019 compania a inaugurat magazinul Brick Giurgiu, iar în vara lui 2021 a fost deschis centrul regional Ovidiu. Pentru următorii ani, compania are în plan locații noi în Oradea, Ploiesti sau București.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 28 Apr. 2024