Gratis

Responsabil ofertare , achizitii si decontari lucrari

TOSTCAF SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare , Facultatea de Constructii
Cunoasterea pachetului Office ( Word, Excel ,Access,Powepoint ) , Program devize Intelsoft

Descrierea jobului

Urmarire SEAP Licitatii pentru domeniul constructii ( retele apa canal )
Ofertarea lucrarilor si realizarea decontarii acestora ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈

De la infiintare din anul 1992 si pana in prezent ne - am imbogatit experienta cu lucrari de instalatii in toate domeniile .
Fie ca este vorba de instalatii de proces transportul de substante agresive , instalatii de presiuni si temperaturi inalte ,
retele de apa , canalizare sau gaze avem solutia optima pentru dumneavoastra .
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024