Gratis

Responsabil marketing

Editura Gama

Candidatul Ideal

Esti candidatul potrivit, daca:
- iti place sa lucrezi la birou, impreuna cu colegii,
- iti place sa influentezi lucrurile din jurul tau,
- esti pasionat de mediul online,
- ai nevoie de rezultate profesionale,
- esti pregatit sa inveti si sa muncesti,
- iti place sa comunici, atat verbal cat si in scris,
- ai minume abilitati tehnice pe zona de web/online.
Experienta este importanta, dar NU este conditie obligatorie.
Ca in orice domeniu, atitudinea face diferenta, asa ca aceasta oportunitate poate fi un start foarte bun de cariera pentru candidatii cu atitudinea potrivita.

Descrierea jobului

Job-ul presupune administrarea a doua zone de activitati:
- marketing digital (comunicare in mediul online, campanii de promovare in online, gestionarea relatiei cu partenerii nostri pe zona SEO/promovare, analize si evidente pentru actiunile din zona de comert online)
- administrare pagina web (actualizari si modificari diverse pe site, gestionarea informatiilor si actiunilor ce tin de site-ul propriu, comunicarea cu partenerii nostri)
Practic, pe scurt, respnsabilitatile sunt cele de mai jos:
- implementeaza actiunile necesare pe site-ul propriu sau in mediul online, impreuna cu partenerii nostri
- gestioneaza toate informatiile legate de site si comert online

Grupul de firme Printco-Editura Gama cuprinde două companii: Editura Gama (www.edituragama.ro), cu aproape 30 de ani de experiență în publicarea cărților pentru copii, si tipografia Printco (www.printco.ro), specializată în producția de tipărituri publicitare și ambalaje.
Credem în investiția continuă în calitate, fie că este vorba despre servicii, produse, tehnologii, mediu de lucru, oameni sau relațiile cu aceștia. Credem în atenția la detalii și în cinste. De aceea, grupul de firme Printco-Editura Gama investește la fel de mult atât în calitatea umană a angajaţilor și în calitatea mediului în care aceștia lucrează, cât și în pregătirea lor profesională, aceste trei elemente fiind considerate baza unei relații de calitate atât în interiorul companiei, cât și între aceasta și clienți. Suntem principiali, inovativi, atenți si corecți.
Grupul de firme are peste 150 de angajaţi, cu peste 25 ani de experienţă pe piața națională, și realizează o cifră de afaceri de 10 milioane de euro/an.
Sediul companiilor este în Iași.
Oferim un mediu de lucru stimulant și creativ, în care se pune preț pe contribuția fiecărui membru al echipei.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024