Gratis

Responsabil magazin online

KIDBIT SRL

Candidatul Ideal

Magazin online cauta persoana pentru gestionarea magazinului nostru online de incaltaminte dama.

Program de lucru: 7:30 - 15:30. Luni - Vineri

Locatie semicentrala.

Nu necesita experienta in domeniu. Se invata la locul de munca.

Salariul se discuta in urma discutiei telefonice.

Descrierea jobului

gestionarea relatiei cu curierii

raspunde la intrebarile clientilor online

receptia marfii

pregatirea coletelor pentru curier

gestionarea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂site-ului cu noile modele si marimi

procesare retur

actualizarea site-ului cu noile produse

Cunostinte operare PC, Word, Excel

Capacitate de a efectua corect munca repetitiva.

De 13 ani activam in comertul online din Romania. Caracterul angajatului il consideram aspectul cel mai important la o persoana. Abilitatile se invata, caracterul ramane.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024