Gratis

Responsabil Logistica

ITALPROD

Candidatul Ideal

- Absolvent liceu sau facultate de ingenerie/tehnic / transporturi / economie.
- Cunostinte avansate de operare calculator: outlook, excell, word.
- Cunoasterea limbii engleze la nivel de comunicare.
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Vei organiza si vei coordona activitatea de transport din cadrul companiei
Vei planifica distributia marfii de la depozit catre magazinele companiei
Vei urmari permanent stadiul acestora, de la plasarea comenzii până la finalizarea transportului
Te vei asigura de buna organizare a comenzilor de transport de marfa, de planificare, distributie si transport
Vei participa si la alte activitati din cadrul departamentului de logistica

Descrierea companiei

CAEN 1039 - Conservare si prelucrare fructe

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024