Gratis

Responsabil logistica/ Front desk oficer

AMA R&D GROUPE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Dorim ca noul coleg sa fie o persoana:
  • Organizata si proactiva;
  • Cu bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Cu studii medii/superioare;
  • Cu capacitate crescuta de a lucra sub presiune si de a gestiona mai multe sarcini simultan;
  • Cu bune cunostinte a pachetului Microsoft Office;
  • Experienta anterioara in domeniul logistic, de preferat intr-un rol similar;

Descrierea jobului

Descrierea activitatii:
  • Inregistreaza comenzile in baza de date si se asigura de acuratetea datelor;
  • Asigura preluarea in lucru a comenzilor;
  • Planifica si coordoneaza activitatea logistica pentru a asigura livrarea eficienta a produselor;
  • Se ocupa de pregatirea/ ambalarea si etichetarea corecta a comenzilor;
  • Coordoneaza curierii pentru a asigura livrarea prompta si corecta a marfurilor;
  • Comunica cu echipa de vanzari oferind informatii clare si in timp util;
  • Comunica cu clientii si ofera informatii despre statusul livrarii;
  • Asigura partea de protocol si suport in relatia cu vizitatorii;
  • Ofera suport echipei de productie in identificarea si procesarea comenzilor;
  • Respecta procedurile de lucru si termenii limita;

Descrierea companiei

Draghici Dental- Laborator de tehnica dentara

In cei 15 ani de cand suntem prezenti in domeniul tehnicii dentare am reusit sa consolidam o retea de peste 500 de colaboratori din 14 judete ale tarii si din Bucuresti. Acest lucru a fost posibil atat datorita echipei de profesionisti impreuna cu care lucram in fiecare zi pentru a obtine performanta, cat si partenerilor nostri care cred in calitatea serviciilor noastre.
Bunele practici sunt cele care ne ghideaza fiecare interactiune si activitate, iar seriozitatea cu care este tratat fiecare aspect ne ajuta sa construim relatii sanatoase si de lunga durata cu partenerii nostri.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024