Gratis

Responsabil Licitatii

Cleaning Logistic Distribution

Candidatul Ideal

Persoana dinamica, foarte ordonata, atenta la detalii.
Abilitati de negociere, aptitudini de comunicare, capacitate de relationare si mentinere a relatiilor cu clientii.
Cunostinte bune de operare a calculatorului (Pachetul MS Office).
Limba engleza.
Experienta pe un post similar constituie un avantaj.
Spirit de echipa, analitic si atentie deosebita si selectie..

Descrierea jobului

-Intocmeste DUAE(Document unic de achizitie European).
- Urmarirea zilnica si identificarea anunturilor publice,
- Studiaza documentatia de atribuire.
- Intocmirea dosarelor de participare si a caietelor de sarcini,
- Elaborarea ofertelor tehnice si financiare,
- Intocmirea raspunsurilor la solicitarile de clarificare,
- Monitorizarea licitatiilor si incasarea contractelor,
- Elaborarea raportului de analiza dupa finalizarea licitatiilor,
- Actualizarea catologului on-line de produse,
- Urmarirea modificarilor legislative privind achizitiile publice.
-Solicita oferte de pret de la furnizori/ producatori.

Beneficii:
Salariul motivant + bonusuri.
Transport gratuit
Telefon mobil, laptop.

SC Cleaning Logistic este unul din principalii distribuitori de materiale pentru curatenie (detergenti profesionali, echipamente si accesorii pentru curatenie, cosmetice pentru hotel, toate made in Italy), cu sediul in Bucuresti, companie ce a reusit pe parcursul celor opt ani de activitate sa dezvolte relatii comerciale cu cele mai mari hoteluri, spitale, firme de curatenie, spalatorii de rufe si institutii din Romania.

Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024