Gratis

Responsabil licitatie

ALL BUSINESSES MANAGEMENT S.R.L.

Candidatul Ideal

Nivel de experienta: Entry level; Mid level
Bucuresti; Full time; Partial remote

Studii superioare finalizate cu diploma de licenta;
Cunostinte bune de operare a pachetul MS Office(ex:Word, Excel);
Buna cunoastere a limbii engleze;
Cunoasterea unui program de planificare a proiectelor (ex: MS Project) si platformei SEAP constituie avantaj;
Persoana dinamica, ordonata, atenta la detalii, riguroasa;
Abilitati bune de organizare si planificare;
Capacitate de analiza si sinteza;
Profesionalism, spirit de echipa si aptitudini de comunicare;
Experienta in activitati similare si/sau in management de proiect constituie avantaj.

Descrierea jobului

Monitorizarea anunturilor de interes publicate in SEAP si alte surse publice;
Analizarea documentațiilor de atribuire;
Pregatirea eventualelor contestatii/ intrebari de clarificare catre Autoritatea Contractanta;
Elaborarea raspunsurilor la solicitarile de clarificare transmise de Autoritatea Contractanta si incarcarea acestora in timpul solicitat;
Suport pentru pregatirea documentelor de participare la procedurile de achizitie selectate, conform cerintelor din documentatiile de atribuire si procedurilor interne;
Suport pentru pregatirea ofertelor tehnice in conformitate cu documentatiile de atribuire si procedurile interne;
Colaborarea permanenta cu toate departamentele, precum si cu entitatile partenere;
Mentinerea unei baze de date pentru proiectele de interes conform instructiunilor interne.

Asiguram implementarea si livrarea proiectelor intr-un timp optim si intr-un mediu la cele mai inalte standarde de calitate, avand la dispozitie o echipa cu abilitati si pregatire solida in domeniul tehnologiei.​​​​​​​

Principalele puncte forte ale echipei noastre sunt experienta, expertiza si dedicarea, precum si abordarea noastra colaborativa de business, atat in parteneriatele cu sectorul privat, cat si cu sectorul public. ​ Pentru a veni in intampinarea nevoilor clientilor, un aspect important al abordarii noastre il reprezinta alegerea serviciilor si a tehnologiilor care sa raspunda optim cerintelor, indiferent de particularitatile acestora.​

Puncte forte:

Echipa cu experienta de peste 20 de ani in IT Calitate inalta pentru fiecare livrabil Solutii simple la provocari complexe Costuri optimizate pentru rezultate de business maxime Capacitate a livra un proiect end to end

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024