Responsabil facturare / contabilitate primara magazin online

CARART INC

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- experienta in realizarea de Contabilitate Primara (NIR-uri, facturi, chitante, bonuri de consum, etc.);
- experienta in lucrul cu MS Office (Word, Excel); experienta in SmartBill este un plus
- bune abilitati de planificare, organizare si concentrare pe rezultate, cu abilitati de a genera idei si solutii, avand initiativa si dorinta de implicare permaneneta.
- studii medii sau superioare

Descrierea jobului

- Emiterea facturilor, pe baza comenzilor si inregistrarea lor in E-factura
- Inregistrarea facturilor de furnizori interni / intracomunitari,
- Organizarea circuitul documentelor, si inregistrarea acestora in mod cronologic in evidenta contabila,
- Inregistrarea platilor si a incasarilor: tinerea evidentei registrului de casa si a extrasului bancar
- Verificarea inventarelor faptic/scriptic – lunar
- Tinerea diverselor evidente necesare desfasurarii activitatii
- Program de maxim 8 ore in zilele lucratoare (nu se lucreaza in zile de sarbatoare legala sau in week-end)

Ce oferim:
- laptop / telefon de serviciu
- posibilitatea de a lucra in regim mixt: acasa/in locatie (dupa perioada de proba, de 3 luni)
- locatie centrala (Calea Plevnei)

Suntem o firma specializata numai pe colantari auto, iar in acest moment va putem oferi serviciile de inscriptionari auto, colantari auto si stickere auto pentru aproape orice model de autovehicul. Experienta pe care am dobandit-o in decursul a numerosi ani de zile va poate garanta cel mai bun serviciu oferit in piata. Serviciile de colantari auto, stickere auto si inscriptionari auto se adreseaza unei varietati mari de clienti, de la agentii de publicitate, companii cu parcuri auto vaste, firme de transport si pana la micii intreprinzatori avand un parc redus de numai cateva masini.

Experienta in domeniu ne-a facut sa deschidem ceea ce a devenit unul dintre cele mai importante magazine virtuale prin care se comercializeaza autocolante: www.autocolant.ro.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 20 Mai 2024