Gratis

Responsabil de magazin

ROMSERVICE SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Persoana serioasa, punctuala si pozitiva;
Studii medii sau superioare;
Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
Initiativa, proactivitate si organizare;
Abilitati de utilizare PC (e-mail, word, excel, power point, programe de gestiune si CRM);
Cunostinte comerciale de baza (notiuni despre facturare, incasare, gestiune, completare contracte de colaborare);
Dorinta de dezvoltare personala;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Gestiunea stocurilor de marfa;
Inventarierea periodica a stocurilor;
Preluarea comenzilor de marfa;
Pregatirea comenzilor;
Identificarea culorilor in vederea prepararii vopselelor;
Prepararea vopselelor conform retetarelor producatorilor de vopsea;
Emiterea facturilor pentru comenzile primite;
Incasari numerar/card.
Urmarirea stocurilor si intocmirea comenzilor catre depozitul central;
Utilizare PC - Office/Internet/Programul de gestiune si de facturare;
Intocmirea documentelor necasare gestiunii/vanzarii.

Beneficii:
Pachet salarial avantajos.
Tichete de masa.

Înființată în anul 1992, ROMSERVICE este o companie cu capital 100% românesc, este un furnizor de echipamente, consumabile și servicii PREMIUM pentru atelierele de vopsitorie auto și industrială. Cu un vast portofoliu de furnizori cunoscuți din Europa, cu 10 puncte de lucru în România și o echipă de profesioniști, suntem aproape de clienții noștri pentru a le oferii soluții personalizate, adaptate la noile provocări apărute în ultimii ani la nivel global.

Pentru mai multe detalii despre compania noastră, vă invităm să accesați pagina oficială a companiei: www.romservice.ro

Vă mulțumim și ne-am bucura să faceți parte din echipa noastră!
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024