Gratis

Responsabil Continut Website

APAN Automobile SRL

Candidatul Ideal

- Cunoştinte avansate de Dreamweaver, Photoshop, JavaScript, Flash, CSS, DNS, ASP, SQL Server;
- Cunoştinţe puternice de tendinţe şi tehnici web;
- Portofoliu online, centrare pe utilizator şi o experientă cu soluţiile de baze de date web;
- Atitudine flexibilă, cu experienţă de lucru intr-o echipă;
- Abilităţi excelente de comunicare şi atenţie la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati

- Planificarea şi punerea in aplicare a continutului web şi proiectare pentru organizarea de site-uri web;
- Întreţinerea conţinutului pe site-ul organizatiei, inclusiv copyediting şi copywriting;
- Colaborarea cu echipa pentru a dezvolta şi menţine informaţiile de pe Web;
- Proiectarea şi punerea in aplicare a informaţiilor de arhitectura a site-ului web al organizaţiei asigurind uşurinţa de navigare pentru vizitatori;
- Organizarea de grupuri de lucru creative cu personalul de interes al organizaţiei pentru a crea oportunităţi de interacţiune intre Web şi alte vehicule de comunicare;
- Menţinerea şi dezvoltarea continuă a listei de cuvinte cheie a site-urilor organizaţiei pentru utilizare in indexarea de conţinut;
- Reprezentarea departamentului web către alte unităţi in probleme legate de managementul de conţinut;
- Asigurarea consultanţei pentru echipă cu privire la dezvoltarea conţinutului Web in sprijinul indeplinirii obiectivelor organizatiei.

Descrierea companiei

GRUPUL DE FIRME APAN

APAN este un grup de firme tanar, cu capital integral privat, avand ca domeniu de activitate comertul cu autovehicule, cu accesorii si piese de schimb pentru autovehicule, precum si servicii de service auto.

GRUPUL DE FIRME APAN isi desfasoara activitatea in 4 locatii deja existente in Braila si Galati

Complexul auto integrat de pe DN 22B km.4 (Soseaua Dig Braila-Galati) cuprinde: • un spatiu destinat showroom Volkswagen - Audi; • un spatiu destinat showroom-ului Nissan; • un spatiu destinat Vehiculelor de Ocazie; • o unitate service – spatiu receptie, spatiu reparatii mecanice; • un spatiu vopsitorie, unul pentru tinichigerie, un spatiu spalatorie – care deserveste toate unitatile service; • un punct ITP • un magazin si un depozit de piese de schimb si accesorii; • un centru de constatari daune –primul din zona Braila-Galati; • o statie de carburanti

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024