Gratis

RESPONSABIL CALITATE INDUSTRIA ALIMENTARA

SC Solaris Plant SRL

Candidatul Ideal

Absolvent studii medii sau studii superioare in domeniul industriei alimentare.
Persoana serioasa, organizata, responsabila, echilibrata, capabila sa lucreze in echipa, cu spirit de observatie, indreptata catre realizarea sarcinilor zilnice.

Descrierea jobului

Respecta procedurile specifice in domeniu.
Realizeaza receptiile calitative de materie prima si materiale auxiliare.
Monitorizeaza pe fluxul de productie si ambalare anumiti parametrii specifici consemnand in timp real in fisele de monitorizare.

Solaris a luat nastere ca o alternativa sanatoasa la stilul modern de alimentatie. Ceea ce consumatorul de azi gaseste adesea pe piata sunt optiuni multe, promisiuni sofisticate si arareori credibile, impachetari atragatoare cu continut incert. Solaris isi propune sa readuca natura si simplitatea in viata oamenilor. Solaris este numele pentru ingrediente naturale care pot face parte dintr-o alimentatie echilibrata si sanatoasa la orice varsta.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024