Gratis

Responsabil Aprovizionare

SC JOLLYCONTOR IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Echipa Jolly angajeaza Responsabil Aprovizionare in Cluj-Napoca.

Competente necesare:
  • Studii superioare in domeniul tehnic sau economic.
  • Bune abilitati de negociere si comunicare.
  • Cunoasterea avansata a limbii engleze.
  • Experienta de lucru in baze de date IT (programe de gestiune, Microsoft Office suite).
  • Microsoft Excel - nivel avansat.
  • Capacitate de planificare si organizare.
Competente care constituie un plus:
  • Cursuri de pregatire si dezvoltare in domeniul aprovizionarii (procurement).

Descrierea jobului

Sarcini:
  • Responsabil de asigurarea necesarului de stoc stabilit sau solicitat.
  • Gestiunea stocului si urmarirea istoricului evolutiei consumului de diverse materiale in vederea imbunatatirii procesului de aprovizionare.
  • Intocmirea de rapoarte si analize necesare evaluarii activitatii de aprovizionare pentru produsele din portofoliu.
  • Interactiunea cu furnizori interni si externi de materii prime si materiale. Urmarirea obtinerii celor mai bune conditii de colaborare si lansarea comenzilor.
  • Fiind un post cu impact direct in lantul de cerere si oferta, managementul timpului este de o importanta majora.

Oferta noastra
Jolly este o companie de traditie si renume in Romania. Angajamentul fata de Jolly este rasplatit prin:
  • Mediu orientat spre rasplatirea performantelor.
  • Un spatiu de lucru modern in sediul firmei.
  • Pachet salarial atractiv + bonuri de masa.

Jolly - Import, servicii, distributie, retail si vanzari online in domeniul amenajarilor interioare de baie; obiecte sanitare, baterii sanitare, dusuri, cazi de baie, cabine de dus, paravane de cada, mobila de baie, placi ceramice - gresie & faianta, instalatii, accesorii de baie. Cu o experienta de peste 29 de ani pe piata din Romania, Jolly este un exemplu pentru orice afacere de succes din Romania. Pentru mai multe detalii, va invitam sa vizitati www.jollycluj.ro sau magazinul nostru care se afla in Cluj-Napoca, pe strada Parcul Feroviarilor nr. 15-17.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024