Gratis

Responsabil aprovizionare

SC Casco Group SRL

Candidatul Ideal

Responsabil achizitii / gestionar stocuri

-Studii medii sau superioare ;
-Cunoasterea limbii germane si engleza este obligatorie ;
-Experienta de lucru in baze de date IT (Microsoft Office (Word, Excel));
-Capacitate de planificare si organizare;
-Bune abilitati de negociere si comunicare;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- PART-TIME JOB
-Gestiunea stocului si urmarirea istoricul evolutiei consumului de diverse materiale in vederea imbunatatirii procesului de aprovizionare.
-Interactiunea cu furnizori interni si externi de materii prime si materiale;
-Urmarirea comenzilor, participarea la receptia materiilor prime si materiale;
-Lansarea comenzilor catre furnizori, urmarirea obtinerii celor mai bune conditii de colaborare;
-Respectarea termenelor stabilite;
-Monitorizarea intrărilor si iesirilor de materiale;
Beneficii:
-salar competitiv
-asigurarea transportului sau plata a unei cote-parti din combustibil
-tichete de masa de 40 lei/zi

Firma Casco este o companie infiintata in 1989 care a devenit de-a lungul timpului un lider in domeniul productiei castilor. Principala caracteristica a firmei este inovatia, fie ca vorbim de concept, design, flexibilitate, confort sau de siguranta, Casco a fost mereu un lider in inovatie. Eforturile noastre au fost rasplatite cu numeroase premii internationale de specialitate. Productia noastra consta in casti pentru ski, calarie, biciclisti, skateborderi, pompieri si alpinisti utilitari.
Compania noastra ofera posibilitati de dezvoltare profesionala si de largire a aptitudinilor individuale.
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024