Responsabil Aprovizionare

Skilld - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Salut! Noi suntem SKILLD by eJobs și ne-am propus să conectăm super talente cu super companii.

În acest moment suntem în căutarea unui Responsabil aprovizionare, pentru unul dintre cei mai mari retaileri din țară.

Vezi dacă acest rol este potrivit pentru tine si aplică!

Ce vei face tu pentru noi?
In calitate de responsabil calitate vei avea misiunea de a verifica si de a asigura conformitatea in concordanta cu standardele de calitate pentru categorie, pentru marfa venita de la furnizorii societatii la depozitul societatii, care ulterior, va fi livrata catre magazinele din retea in zona arondata;
  • Vei stabili necesarul optim de comanda;
  • Vei analiza si gestiona eficient stocurile din depozit;
  • Vei mentine relatiile de colaborare cu furnizorii de marfa;
  • Vei urmarii planul de livrare a marfii in termeni agreati contractual;
  • Vei intocmi rapoartele periodice de activitate.
​​​​​​​Ce ne dorim de la tine?
  • ​​​​​​​studii superioare
  • foarte bune cunostinte de utilizare a pechetului Microsoft Office (Excel, Word, Outlook)
  • capacitate de analiza si atentie la detalii
  • rigurozitate in munca cu cifrele
  • abilitati de comunicare, initiativa, spirit de echipa.

​​​​​​​Aplica cu incredere!
Este momentul pentru un job bun!
Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos