Gratis

SOFER APROVIZIONARE categ. B

Noir Coffee Roasters
2 poziții

Candidatul Ideal

Noir Coffee Roasters își mărește echipa!

Pentru ca produsele noastre să ajungă cu bine la destinație, persoana pe care o căutăm trebuie să dețină un permis cat. B și să aibă experiență în domeniul șoferiei de minim 1 an.

Principala responsabilitate va fi aprovizionarea cu materii prime și materiale specifice activității firmei. Activitatea se va desfășura în Iași, în cadrul unui program full-time, pe o perioadă nedeterminată.

CERINTE:

- Permis categ.B;
- Aptitudini de planificare şi organizare a activității de bază;
- Deţine spirit de iniţiativă şi prezintă interes pentru formare/ dezvoltare profesională şi personală continuă;
- Încredere în sine, operativitate, atenţie la detalii şi simţ ridicat de responsabilitate, spirit de observaţie, răbdare, capacitate de analiză, sinteză a informaţiilor şi adoptare a deciziei, capacitate de adaptare la specificul unei situaţii;
- Orientare către rezultate, muncă în echipă, punctualitate.

Descrierea jobului

- Manipuleaza marfa in depozit;
- Aseaza pe raft marfa receptionata;
- Pregateste marfa pentru livrare conform bonurilor de livrare;
- Vei gestiona comenzile si vei colabora cu furnizorii de marfa;
- Atenţionarea şi informarea pe plan intern asupra detectării neregulilor de livrare;
- Vei urmari planul de livrare a marfii in termenii agreati contractual;
- Vei intocmi rapoartele periodice de activitate.
- Comunicarea cu furnizorii actuali.

BENEFICII:

- Salariu fix;
- Contract pe perioada nedeterminată;
- Bonus de performanță;
- Posibilitate de dezvoltare.

Noir Coffee Roasters este un brand de cafea de specialitate care a fost înfiinţat în 2016 cu un concept unic in România. Aplică cu încredere!

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024