Gratis

Responsabil aprovizionare/ gestionare relatii furnizori

Dinamic 92 Distribution SRL

Candidatul Ideal

Echipa Dinamic 92 recruteaza un nou membru dornic de dezvoltare si afirmare pe pozitia de Responsabil aprovizionare/ gestionare relatii furnizori:

Esti potrivit/a pentru aceasta pozitie daca ai:
- studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj);
- cunostinte avansate de limba engleza;
- cunostinte de operare Ms Office;
- experienta in achizitii si/sau logistica (constituie un avantaj);
- capacitate de analiza, sinteza si atentie la detalii.

Descrierea jobului

Te vei ocupa de:
- realizarea achizitiilor de produse, gestionand tot fluxul de la plasarea comenzii pana la livrare;
- analiza si prelucrarea ofertelor/ conditiilor comerciale primite de la furnizori;
- comunicarea cu furnizorii interni si externi;
- inregistrarea si verificarea documentelor de achizitie;
- asigurarea de suport pentru echipa de vanzari;

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de anvelope, consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare. In cei 32 ani de existenta, politica firmei a fost orientata catre identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor sai printr-un proces continuu de largire a gamelor de produse oferite, la un raport pret/calitate cat mai competitiv.

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 5 puncte de lucru din Piatra Neamt, Bucuresti, Constanta, Timisoara si Cluj.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024