Companie nou─â? Prime╚Öti un ┬á Anun╚Ť Business cu actualizare s─âpt─âm├ónal─â Gratuit (ÔéČ229)
Gratis

Responsabil Achizitii Achizitii Real Estate

Raiffeisen Bank
1 pozi╚Ťie
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Descrierea jobului

Candidatul Ideal
­čžÉ Dac─â cele de mai jos ╚Ťi se potrivesc, ╚Öansele s─â fim colegi tocmai au crescut:

︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄Persuasiunea ╚Öi negocierea sunt punctele tale forte.
╚śtii ce ├«nseamn─â asertivitatea ╚Öi ascultarea activ─â ╚Öi le folose╚Öti mereu ├«n discu╚Ťiile cu oamenii.
╚śtii c─â proactivitatea, organizarea ╚Öi deschiderea spre lucruri noi, te va duce departe.
Obiectivele personale ╚Öi cele de echip─â sunt importante pentru tine ╚Öi e╚Öti preg─âtit s─â aju╚Ťi la atingerea lor ├«n mod eficient.
Ai no╚Ťiuni juridice si cuno╚Ötin╚Ťe in domeniul imobiliar .

­čôŁ O zi normal─â ├«n rolul acesta:

Stabilește întâlniri cu proprietarii, negociază chiria si termenii contractuali.
Redacteaz─â contractele de ├«nchiriere si actele adi╚Ťionale aferente.
Ob╚Ťine avizele necesare contract─ârii, de la to╚Ťi factorii decizionali din banca.
Completeaz─â ╚Öi actualizeaz─â in timp real baza de date a departamentului, cu informa╚Ťiile din contractele finalizate.
Particip─â activ la ├«mbun─ât─â╚Ťirea proceselor din department.
Participă activ la elaborarea bugetului de cheltuieli, prin stabilirea planului anual de negociere a contractelor de închiriere, împreuna cu Team Leaderul.
Colaborezi cu celelalte canale de distribu╚Ťie ╚Öi subsidiare din grup.

­čÄ» Ce ├«╚Ťi oferim noi?

Dorim s─â avem o colaborare pe termen lung cu fiecare coleg ╚Öi pentru aceasta ├«╚Ťi oferim un job ├«ntr-o industrie stabil─â ╚Öi sigur─â, astfel ├«nc├ót s─â nu ai nicio grij─â.
╚śansa de a avea o carier─â de succes, de a avansa ├«n orice direc╚Ťie profesional─â ├«╚Ťi dore╚Öti.
Petrecem 8 ore din zi la locul de munc─â, din acest motiv pentru noi este important s─â ├«╚Ťi oferim un mediu de lucru pl─âcut, ├«n care vii relaxat.
Dorim s─â ne construim o rela╚Ťie apropiat─â chiar ╚Öi atunci c├ónd nu suntem ├«n acela╚Öi birou, de aceea ├«╚Ťi oferim acces la diverse comunit─â╚Ťi ╚Öi proiecte suplimentare, astfel ├«nc├ót s─â po╚Ťi fi implicat ╚Öi s─â te sim╚Ťi parte din echip─â.
Dezvoltarea profesional─â este important─â pentru to╚Ťi, astfel noi ├«╚Ťi oferim Platforma Hive unde g─âse╚Öti cursuri, mereu la ├«ndem├ón─â.

ÔťĘ Beneficii:

Al 13-lea salariu chiar înainte de Crăciun.
Minimum 26 de zile libere - pauzele sunt necesare tuturor.
Zile libere suplimentare pentru evenimentele dorite sau neprev─âzute din via╚Ťa ta.
Deoarece suntem con╚Ötien╚Ťi de importan╚Ťa dezvolt─ârii tale profesionale, ├«╚Ťi oferim 4 zile libere pe an pentru a-╚Ťi permite s─â investe╚Öti ├«n ├«nv─â╚Ťare.
Asigurare de via╚Ť─â - ├«n caz de accidente sau interven╚Ťii medicale.
Platforma Benefit - ├«╚Ťi po╚Ťi adapta lunar preferin╚Ťele ├«n func╚Ťie de nevoi: abonament medical la clinic─â privat─â, tichete de mas─â, culturale sau de vacan╚Ť─â, pensie privat─â, vouchere, smart experience, toate sau doar ce ╚Ťi se potrive╚Öte.
Compensa╚Ťii salariale ├«n func╚Ťie de situa╚Ťia individual─â a fiec─ârui angajat astfel ├«nc├ót s─â asigur─âm sprijinul ╚Öi sus╚Ťinerea necesare ├«n orice moment.
Primă cu ocazia sărbătorilor, atât pentru tine, cât și pentru copii.
Organiz─âm evenimente de tip teambuilding, petrecere de Cr─âciun ╚Öi ie╚Öiri lunare cu echipa pentru a consolida rela╚Ťiile interpersonale ╚Öi pentru a ne bucura ├«mpreun─â de momente de relaxare ╚Öi distrac╚Ťie, ├«n afara programului obi╚Önuit de lucru.
Sistem de cre╚Öteri salariale care ╚Ťin cont de performan╚Ťele angaja╚Ťilor.
Program gratuit de testare voca╚Ťional─â pentru copiii angaja╚Ťilor cu v├órsta cuprins─â ├«ntre 14-18 ani.

­čĹź Vino cu noi ├«n echip─â

Pași în proces:
- discu╚Ťie de cunoa╚Ötere cu HR-ul.
- chestionar de personalitate ÔÇťGreat People InsideÔÇŁ.
- discu╚Ťie cu viitorul t─âu manager.

Publicat 28 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expir─â 27 Iun. 2024