Reprezentat vanzari fonduri europene

MNC SOCIETY S.R.L
10 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii medii/superioare;
  • Persoana serioasa si responsabila;
  • Abilitati de comunicare si organizare;
  • Cunostinte avansate in utilizarea MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Google Spreadsheet;
  • Personalitate organizata, gandire analitica, atitudine proactiva, spirit de initiativa;
  • Capacitatea de a lucra cu termene limita;
  • Atentie la detalii;
  • Experienta in programe/proiecte cu finantare nerambursabila constituie avantaj;
  • Cunoasterea limbilor straine constituie avantaj;
  • Persoana cautata trebuie sa aiba capacitatea de lucru in echipa si uneori in conditii de stres pentru a face fata termenelor impuse in cadrul programelor/proiectelor de finantare nerambusabila;
  • Cunostiintele in domeniul economic reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Gestionarea relatiilor cu potentialii clienti prin intermediul apelurilor telefonice si a e-mail-ului;
  • Insusirea criteriilor de eligibilitate pentru fiecare program de finantare nerambursabila ( European/Guvernamental);
  • Asistenta acordata potentialilor clienti in identificarea programelor de finantari nerambursabile adecvate domeniului de activitate desfaurat;Intocmeste si realizeaza corespondenta/comunicarea intre potentiali clienti si consultanti experti, pe intreg parcursul evaluarii si inchiderii colaborarii;

Beneficii:
  • REMUNERATIA ESTE DOAR PE BAZA DE COMISION +BONUS, adica:
Daca prospectul cu care ati luat legatura si l-ati programat la o intrevedere cu Managerul de Echipa, este interesat si semneaza contractul de colaborare cu noi, el trebuie sa plateasca un Pret de baza pentru serviciile pe care le oferim. Din baza acelui Pret de baza vine remuneratia voastra.
  • Contract de munca pe durata nedeterminata, cu 3 saptamani perioada de proba;
  • Dupa ce aplicantul atinge cu succes obiectivele impuse, trece la Agent Meet (mai multe responsabilitati, comision crescut si bonus crescut).
  • Program full-time Luni-Vineri, dupa cum urmeaza:
- Luni-Vineri: 9-17
  • Se asigura training de serviciu, communication skills, sales tips & tricks, cursuri, materiale pentru dezvoltare in sectorul consultantei financiare;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala pe plan personal, plan profesional si plan antreprenorial,cat si posibilitati de avansare rapida dupa nivelul de implicare (posibilitatea la Manager de Proiect dupa 6 luni);
  • Concursuri periodice motivationale pentru angajati, cu premii in vacante, circuite sau in bani;
  • Reduceri la serviciile si produsele comercializate de companie.

Pentru mai multe detalii aplica pentru acest job.

Grupul de firme NOW oferă patru tipuri de servicii: consultanță financiară (în momentul de față ne axăm pe fonduri nerambursabile), intermedierea de credite bancare, servicii de marketing și promovare, soluții integrate pentru energie regenerabilă și, nu în ultimul rând, servicii pentru dezvoltarea și scalarea afacerilor.

ConsultNOW, firmă de consultanță în fonduri nerambursabile, oferă un spectru larg de servicii și furnizează clienţilor săi soluţii complexe, incluzând asistenţă în identificarea proiectelor şi a surselor de finanţare, servicii de consultanţă în elaborarea proiectelor şi servicii de management de proiect.

Abordarea ConsultNOW nu oferă doar soluţii, ci acordă şi asistenţă pentru implementarea acestora.

RetailNOW – este o rețea creativă națională care le permite clienților noștri să conducă schimbarea în transformarea lor de marketing și afaceri. Într-o lume a schimbărilor accelerate în care noi tehnologii apar în fiecare zi, RetailNOW oferă idei creative strategice bazate pe date și tehnologie pentru a ajuta clienții să reușească în transformarea lor de marketing.

Prin know-how-ul firmei ConsultNOW- InvestNOW este partenerul ideal pentru creditarea afaceriilor la început de drum sau care vor să scaleze la următorul nivel.
Cu cei peste 5 de ani de experiență, în achiziționarea și gestionarea portofoliilor de credite și cu statutul nostru de companie reglementată pe piața de credit, băncile vânzătoare pot fi siguri că putem îndeplini cerințele stricte de calitate. Partenerii InvestNOW sunt marile bănci și instituții financiare din Romania. De-a lungul anilor, am făcut afaceri cu multe dintre cele mai mari bănci din Romania. Câțiva dintre aceștia sunt printre cei mai importanți parteneri ai InvestNOW. Unul dintre factorii noștri de succes a fost oferirea de soluții flexibile și capacitatea de a gestiona achiziții complexe.

DigitalNOW – Ne dedicăm în totalitate susținerii demersurilor efectuate de către antreprenori cu potențial, ca tine, în vederea dezvoltării și menținerii celor mai înalte standarde de excelență în domeniul afacerilor. Pentru că mizăm pe valorile promovate, te asigurăm de întreg suportul nostru în vederea creșterii performanțelor tale antreprenoriale în mediul online.

Publicat 13 Mart. 2023 Reactualizat 27 Mart. 2023 Expiră 12 Apr. 2023