Gratis

Reprezentant zonal

AGRESSIONE GROUP SA

Candidatul Ideal

Sudii minime: liceul absolvit cu diploma bacalaureat.
Permis de conducere cat. B
Capacitate de analiza si sinteza, de respectare a termenelor limita stabilite.
Bune abilitati de organizare si comunicare cu ceilalti membri ai echipei.
Experienta in procesul de vanzare si negociere.
Identificarea si rezolvarea nevoilor clientilor.
Abilitati de planificare si organizare a activitatii zilnice.
Orientare catre client si rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Administrarea si dezvoltarea retelei de distributie si a partenerilor
Prospectarea permanenta a pietei si identificarea potentialilor clienti – cresterea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁portofoliului de clienti
Promovarea portofoliul de produse
Organizarea activitatii zilnice in vederea realizarii planului de vanzari si incasari
Colaborarea foarte buna cu alte departamente ale firmei (logistica, achizitii) si schimbul permanent de informatii.

Beneficii:
- program fix, 8 ore/zi, in intervalul 08-16.30 cu pauza de masa 30 min
- conditii de munca civilizate, echipa formata
- tichete de masa
- salariu motivant, in functie de realizari

Principalul importator si distribuitor national de hartie si cartoane tipografice.

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024